Термостатичні комплекти
Унібокс AW K-RTL
1-05258
704 грн

Унібокс AW K-RTL

704 грн

Артикул: 1-05258 Категорія:

Унібокс AW K-RTL – терморегулюючий комплект прихованого монтажу з терморегулятором і обмежувачем температури зворотнього потоку для систем опалення «Тепла підлога».

Комплект призначений для керування контуром теплої підлоги і регулювання температури повітря в приміщенні. Використовується в комбінованих системах опалення (радіатори + тепла підлога).

Регулювання температури теплоносія в контурі теплої підлоги задається вручну головкою унібоксу RTL (обмежує температуру зворотного потоку). Діапазон регулювання складає в межах 30-50 °С, в залежності від глибини прокладки труб. Регулювання температури повітря в приміщенні налаштовується вручну за допомогою термостатичної головки, за рахунок збільшення / зменшення потоку теплоносія.

Монтаж терморегулюючого комплекта AW K-RTL

Унібокс встановлюється на кінці зливної лінії підлогового опалення (зворотний потік теплоносія). При монтажі необхідно враховувати напрямок потоку (напрямок потоку позначено стрілками на корпусі клапана).

Відстань від нижньої кромки монтажної коробки до рівня готової стіни повинна становитине менше 200мм. Відстань від передньої кромки встановленої монтажної коробки до готової стіни може становити від 0 до 30мм (можна підігнати рамкою).

Переваги унібокса AW K-RTL

  • Тривалий термін експлуатації
  • Внутрістінний або настінний тип установки
  • Легко вбудовується в систему теплої підлоги
  • Контроль нижньої і верхньої межі температури приміщення
  • Може взаємодіяти з радіаторними системами опалення
x