Різьбові з’єднання KISAN

Купуйте Різьбові з’єднання від Kisan за найкращими цінами в інтернеті “Флюгер Пласт”!
Польська компанія Kisan – це відповідальний і надійний виробник. Який протягом багатьох років займається розробками і виробництвом фітингів для системи “тепла підлога”, опалення, а також для систем холодного і гарячого водопостачання. При виробництві різьбових з’єднань використовують латунь, перевага якої висока стійкість до впливу корозії.

Незважаючи на популярність і затребуваність продукції, що випускається, компанія не стоїть на місці, а постійно вдосконалює і вносить доповнення до виробництва, завдяки чому, продукція набуває додаткові характеристики і переваг. Сьогодні різьбові з’єднання Kisan відмінної якості за вигідними цінами можна купити в будь-якому необхідному обсязі в нашому магазині.

Що ми можемо запропонувати?

У нашому магазині представлена ​​абсолютно вся продукція виробництва компанії Kisan, яку можна використовувати при влаштуванні систем трубопроводу в приватних будинках і квартирах, а також промислових і громадських будівлях. Різьбові з’єднання обраного виробника мають ряд переваг, але найголовніше полягає в простоті і надійності монтажу, при проведенні якого не потрібні спеціальні інструменти.

Переваги різьбових з’єднань:

  • надійність;
  • легкість і простота конструкції;
  • універсальність;
  • довговічність;
  • низька вартість.

Запропонована нами продукція виробництва польської компанії Kisan відповідає всім європейським стандартам якості.

Короткий опис сторінки
Різьбові з’єднання KISAN
Тип послуги
Різьбові з’єднання KISAN
Бренд
Kisan,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Купити різьбові з’єднання KISAN ✓ Деталі за 📞096-409-0265 ✓ Гарантійний товар ✓ Доставка по всій Україні ✓ Продукція виробника KISAN ✓×