Сонячні колектори – альтернативне рішення майбутнього

Сонячні колектори – це пристрої, створені для перетворення сонячного світла в теплоенергію. Такі конструкції- представники технологій, що працюють на альтернативній енергії. І таких винаходів стає більше з кожним днем і можна сказати, що такі технології просто необхідні суспільству, так як наші ресурси рано чи пізно вичерпаються, а потреба в електриці і теплоенергії залишиться у людей. І саме альтернативна енергія – наш рятівник. Ці технології екологічно чисті і споживають тільки енергію природних явищ, таких як вітер або сонячне світло.

Класифікація сонячних колекторів

Сонячні колектори в основному діляться на 2 типа: плоскі сонячні колектори і трубчасті вакуумні колектори. Давайте детальніше розглянемо перший варіант, а саме – плоскі сонячні колектори.

Плоскі сонячні колектори

Особливістю і відмінною рисою плоских сонячних колекторів є їх основний елемент – абсорбер. Це металева пластина з нанесеним на неї покриттям, яке поглинає сонячне світло, і не скріплений з ним проточний трубопровід. Розміщується абсорбер в корпусі, одна сторона якого, прозора. Це зроблено для того, щоб сонячне світло потрапляло в систему, а інша сторона навпаки, більш утеплена. Так само, для поліпшення ефективності роботи цього апарату, абсорбер може бути покритий ще шаром селективного покриття. Звичайно використання цього покриття збільшить продуктивність сонячного колектора, але одночасно з цим, підніме і його ціну.

Плоскі сонячні колектори найбільш ефективні в теплу і сонячну пору року, адже взимку відбувається велика кількість тепловитрат і продуктивність роботи цих пристроїв значно знижується. Звичайно для зменшення відсотка втрати тепла, корпус абсорбера роблять максимально герметичним. Теплоізоляція абсорбера досягається за рахунок шару повітря у прозорій частині цього пристрою, або ж шару утеплювача з іншого боку. Звичайно ж домогтися такої продуктивності в зимову пору року вийде, але і за ціновими категоріями ці два апарати значно відрізняються.

Сонячний колектор – це велика кількість переваг для опалення будинку або іншого приміщення. Завдяки таким пристроям Ви зможете значно знизити свою залежність від газових котлів, так як сонячний колектор є ще одним джерелом тепла і Ви зможете забезпечити свій будинок гарячою водою і теплом без використання газу. Ці пристрої прості у використанні і служать досить таки довго. Термін експлуатації сонячного колектора становить – не менше 15 років.

Купуючи такий апарат, Ви зможете на довго забути про проблеми гарячої води і опалення. Придбати плоскі сонячні колектори Ви можете в інтернет-магазині «Флюгер Пласт». Телефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас по будь-яких запитаннях.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Плоскі сонячні колектори ❯ Замовити за ☎ (096)-409-0265 ❯ Якість перевірена часом ❯ сертифікована продукція європейських виробників ❯ швидка доставка по Львову та всій Україні❯ доступні ціни❯ гарантія якості❯×