Насос для заповнення геліосистеми Wolf

Насос для заповнення геліосистеми 2015200

Насос для заповнення геліосистеми використовують для заповнення контуру сонячних колекторів теплопровідною рідиною. Насос ідеально підходить для кріплення на стіні.

Насос спроектований і виготовлений відповідно до сучасних технічних вимог і загальновизнаним правилами безпеки. При використанні не за призначенням, неправильній експлуатації та підключенні, некваліфікованому технічному обслуговуванні або ремонті, при роботі з виробом некваліфікованого персоналу – виробник не несе відповідальності за можливі збитки майну або здоров’ю користувача або обслуговуючого персоналу.

Насос призначений для транспортування теплоносія в геліосистемах. Насосний модуль поставляють в повністю зібраному вигляді і спроектованому для настінного монтажу.

Зверніть увагу! Особи (включаючи дітей) з фізичними, сенсорними або психічними порушеннями, а також особи, що не володіють достатніми знаннями і досвідом, не допускаються до експлуатації насосного обладнання.

Насос повинен монтуватися на рівні очей. Насосне обладнання можна також змонтувати на нерухомій частині трубопроводу (наприклад на баці-акумуляторі).

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Wolf
Назва товару
Насос для заповнення геліосистеми Wolf 2015200
Ціна
UAH 8320
Наявність
Available in Stock
Ціна:
8 320.00 Грн
Артикул: 1-05857 Категорія:
Артикул: 1-05857
 • Виробник

  Wolf

 • Країна-виробник

  Німеччина

 • Гарантія

  1 років

 • Код товару

  2015200

 • Максимальний робочий тиск

  10 бар

 • Максимальна допустима робоча температура

  120 ° C
×