Комплектуючі для геліосистем
Насос для заповнення геліосистеми Wolf
1-05857
9954 грн

Насос для заповнення геліосистеми Wolf

9954 грн

Артикул: 1-05857 Категорія:

Насос для заповнення геліосистеми 2015200

Насос для заповнення геліосистеми використовують для заповнення контуру сонячних колекторів теплопровідною рідиною. Насос ідеально підходить для кріплення на стіні.

Насос спроектований і виготовлений відповідно до сучасних технічних вимог і загальновизнаним правилами безпеки. При використанні не за призначенням, неправильній експлуатації та підключенні, некваліфікованому технічному обслуговуванні або ремонті, при роботі з виробом некваліфікованого персоналу – виробник не несе відповідальності за можливі збитки майну або здоров’ю користувача або обслуговуючого персоналу.

Насос призначений для транспортування теплоносія в геліосистемах. Насосний модуль поставляють в повністю зібраному вигляді і спроектованому для настінного монтажу.

Зверніть увагу! Особи (включаючи дітей) з фізичними, сенсорними або психічними порушеннями, а також особи, що не володіють достатніми знаннями і досвідом, не допускаються до експлуатації насосного обладнання.

Насос повинен монтуватися на рівні очей. Насосне обладнання можна також змонтувати на нерухомій частині трубопроводу (наприклад на баці-акумуляторі).
x