9/9

Насос ручний для заповнення системи 2015 200

1-05857
Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
13 878 грн
Задати питання
10 днів
+
shareПодилитися
Наші переваги
  • — 12 місяців гарантії 
  • — Нотифікація по Viber і SMS 
  • — Тільки сертифікована продукція 
  • — Зручні способи оплати  
  • — Найкраща ціна 
Способи оплати
Доставка
Час доставки і тарифи:
Насос для заповнення геліосистеми 2015200
Насос для заповнення геліосистеми використовують для заповнення контуру сонячних колекторів теплопровідною рідиною. Насос ідеально підходить для кріплення на стіні.

Насос спроектований і виготовлений відповідно до сучасних технічних вимог і загальновизнаним правилами безпеки. При використанні не за призначенням, неправильній експлуатації та підключенні, некваліфікованому технічному обслуговуванні або ремонті, при роботі з виробом некваліфікованого персоналу – виробник не несе відповідальності за можливі збитки майну або здоров’ю користувача або обслуговуючого персоналу.

Насос призначений для транспортування теплоносія в геліосистемах. Насосний модуль поставляють в повністю зібраному вигляді і спроектованому для настінного монтажу.

Зверніть увагу! Особи (включаючи дітей) з фізичними, сенсорними або психічними порушеннями, а також особи, що не володіють достатніми знаннями і досвідом, не допускаються до експлуатації насосного обладнання.

Насос повинен монтуватися на рівні очей. Насосне обладнання можна також змонтувати на нерухомій частині трубопроводу (наприклад на баці-акумуляторі).
Бренд:
WOLF
Країна виробник:
Німеччина
Знайти схожі

No reviews found

Review this product

Share your thoughts with other customers

Write a review