Радіатор Stelrad Compact з боковим підключенням тип 11

Сталевий Радіатор опалення Stelrad

Радіатор Stelrad – це передові технології виробництва і суворий контроль якості ISO 9001. Головна перевага радіаторів Stelrad – це їх універсальність. Модель Stelrad Novello має нижнє підключення, проте його можна приєднати не тільки з лівої сторони, але і з правої, перевернувши радіатор. Це можливо завдяки спеціальному кріпленню і конструкції радіатора. Крім цього, Stelrad Novello можна приєднувати не тільки знизу, але і збоку, так як він має 4 додаткові приєднувальні отвори, так само як і Stelrad Compact.

Радіатори Stelrad діляться на 3 типи:

Модельний ряд

Голландський виробник Stelrad класифікує свої сталеві радіатори на дві категорії: серія Novello (з нижнім підключенням); Приєднувальні патрубки: 6 х 1/2 “; серія Compact (з бічним підключенням); Приєднувальні патрубки: 4 x 1/2 “.

Серія Compact розділяється на 3 типи:

Тип 11 – одна профільована панель до внутрішньої сторони приварений конвектор, що збільшує площу тепловіддачі.(Ширина 63 мм)

Тип 22 – складається з двох теплових панелей, до внутрішньої сторони кожної панелі приварені профільовані листи (внутрішні конвектора), які збільшують тепловіддачу радіатора.(Ширина 100 мм)

Тип 33 – складається з трьох панелей і трьох конвекторів.(Ширина 155 мм)

Особливості

Радіатори Stelrad мають такі особливості:

  1. Всі сталеві радіатори, крім 11 типу – двосторонні, тобто кожна з поверхонь має лицьову сторону.
  2. Тобто якщо ви купуєте сталеві радіатори для приміщень, в яких можливе пошкодження облицювання виробу в ході експлуатації, зверніть увагу на виробника Stelrad. У більшості опалювальних панелей цього бренду відсутній зворотний бік. Через якийсь час, ви можете повернути прилад на 180 , та досягнути ефекту, як від установки нових сталевих радіаторів.
  3. Існує можливість замовити радіатори серії Novello з лівостороннім підключенням.
  4. Гарантія якості по ISO 9000.
  5. Теплова потужність перевірена за DIN EN 442.
  6. Конструктивне виконання відповідає рекомендаціям BAGUV
Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 4 votes
Назва компанії
Stelrad
Назва товару
Радіатор Stelrad
Ціна:
Категорія:
Артикул:×