Комплектуючі: монтаж радіатора опалення

Радіатори опалення: Комплектуючі ❯ Відмінна якість ❯ Доступні ціни ❯ 100% гарантія ❯ Деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ футорки❯ кронштейни❯ підлогове кріплення❯ міжсекційні ніпеля і прокладки

Монтаж радіаторів опалення не менш важливий, ніж вибір і покупка. А найважливішим пунктом процесу установки батарей є підбір комплектуючих. Комплектуючі для радіаторів повинні по можливості бути «рідними», тобто, зробленими тією ж фірмою, що й самі радіатори опалення. Всі виробники мають свої особливості, і добре, якщо вони співпадають. Крім того, багато виробників роблять нестандартні виходи, з’єднання, які можна зібрати тільки за допомогою фірмових комплектуючих.

Монтаж радіаторів опалення включає такі етапи:

  • виміри місця під радіатори у замовника;
  • комплектуючі до радіаторів (вибір і закупівля);
  • розрахунок необхідної кількості секцій або розміру батареї, виходячи з площі приміщення.

 

Після цього відбувається демонтаж старих радіаторів, установка нових; з’єднання радіатора і стояка за допомогою зварювання, поліпропілену або металопластику.

Від установки радіаторів опалення безпосередньо залежить не тільки ваш комфорт в опалювальний сезон, але і відносини з сусідами, так як затоплення не потрібне ні вам, ні їм. Фахівців з установки слід вибирати особливо ретельно, не звертайтеся до «народних» умільців, навіть якщо здається що тут нема чого робити. Адже згодом можливе протікання, а якщо не загерметизувати батарею, і станеться гідравлічний стрибок в системі – то вона може просто луснути.

Також фахівці інтернет-магазину «Флюгер Пласт» радять не витягувати батарею з упаковки, поки вона не буде встановлена. Багато європейських виробників постачають радіатори опалення вже в спеціальних коробках, які перешкоджають появі відколів фарби і подряпин при установці батарей.

Купити всі комплектуючі для радіаторів опалення Ви можете на нашому сайті «Флюгер Пласт».

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Радіатори опалення: Комплектуючі ❯ Відмінна якість ❯ Доступні ціни ❯ 100% гарантія ❯ Деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ футорки❯ кронштейни❯ підлогове кріплення❯ міжсекційні ніпеля і прокладки×