Алюмінієві радіатори – поєднання комфорту та сучасного дизайну

Алюмінієві радіатори для опалення приміщень мають компактні розміри, дуже легку вагу і сучасний дизайн. Цей тип обігрівачів став справжнім проривом у виробництві опалювального обладнання 21 століття. За статистикою більше 50% європейських будинків обігрівають саме алюмінієві радіатори, а це вже говорить багато про що!

Загальні відомості про алюмінієві радіатори

Алюмінієві радіатори: доставка по всій Україні | Флюгер Пласт Description: Алюмінієві радіатори відмінної якості ❯ Деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ Опалення: сучасні радіатори з алюмінію ❯ Оперативна доставка ❯ Надійний постачальник ❯ магазини

Якісні сучасні радіатори з алюмінію виготовляються виключно під високим тиском. Такий спосіб виробництва дозволяє виключити навіть найменший шанс того, що в процесі лиття можуть утворитися пори, які можуть спричинити дефект виробу. Для більшої зручності користувачів обігрівачі продаються в розібраному вигляді (посекційно). Така концепція алюмінієвих радіаторів дозволяє регулювати розміри опалювальних агрегатів самостійно. Але основна причина, чому багато хто хоче купити алюмінієві радіатори, – це високий коефіцієнт тепловіддачі опалювальних приладів. Необхідно відзначити і дизайн цих радіаторів, який мабуть, найбільш привабливий з усіх категорій подібних товарів

Алюмінієві радіатори: переваги і недоліки

Слабке місце алюмінієвого радіатора одночасно є і перевагою. Йдеться про сам матеріал – алюміній, який, як відомо, належить до групи активних металів. Простіше кажучи, під впливом води у такого металу настає швидке окислення і розпад. Для вирішення цієї проблеми виробники алюмінієвих радіаторів опалення застосовують внутрішню цинкову обробку. Це покриття досить стійке, але при цьому «боїться» сильних ударів, які можуть спричинити його часткове відшарування.

На цьому користь від цинкового покриття не закінчується. Воно також перешкоджає відкладанню на стінках радіаторів осаду. Сучасні моделі радіаторів здатні нормально функціонувати навіть при екстремально високому робочому тиску (до 16 атм) і температурі до 120 градусів.

З встановленими алюмінієвими радіаторами опалення ціни на комунальні послуги перестануть бути страшними. Цей метал дуже швидко нагрівається і остигає, тому енергія теплоносія використовується для обігріву приміщення по максимуму.

Причин купити алюмінієві радіатори більш ніж достатньо. Серед їх основних позитивних якостей можна відзначити:

  • високу продуктивність
  • простоту в монтажі і обслуговуванні
  • зручну розбірну концепцію
  • відсутність засмічень
  • довгий термін експлуатації
  • співвідношення ціни / якості
  • лаконічний, доречний в будь-яких інтер’єрах дизайн

Опалювальні радіатори з алюмінію – це тепло і затишок. Ці опалювальні прилади пройшли перевірку часом і показали себе відмінно в процесі експлуатації. Ви маєте можливість вибрати і купити надійні алюмінієві радіатори в інтернет-магазині «Флюгер Пласт».

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Алюмінієві радіатори: доставка по всій Україні | Флюгер Пласт Description: Алюмінієві радіатори відмінної якості ❯ Деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ Опалення: сучасні радіатори з алюмінію ❯ Оперативна доставка ❯ Надійний постачальник ❯ магазини×