Рідина незамерзаюча для систем опалення Glixoterm 5л

Хімічні підприємства «Органіка» є виробниками хімічних засобів в більшості областях промисловості, в тому числі для текстильної, будівельної, побутової хімії; важкої, продовольчої промисловості, очисних станції. Концентрати незамерзаючих рідин широко використовують для нагрівального, охолоджувального, солярного обладнання, для установки вентиляційних систем та систем кондиціонування і тому подібному.

Ринок незамерзаючих рідин у Львові

Існуюче на ринку вже більше 100 років АТ «Органіка» пропонує сучасні продукти і дуже впевнено входить в нові галузі господарської діяльності. Продукція цього підприємства відзначається високоякісним товаром. Найбільші концерни: Shell, Basf, Statoil, Clariant, PKN Orlen, Rafineria Gdańska.

У нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» ви можете купити незамерзаючу рідину Glixoterm від польського виробника «Organika».
GLIXOTERM (96%) – це концентрат проти замерзання систем опалення, виготовлений на базі гліколю моно-етилованого бензину.

Вода – це найкраща речовина для обміну тепла, але її головним недоліком завжди була здатність замерзати при від’ємній температурі. Незамерзаюча рідина на основі гліколів ефективно захищає проводку не тільки від замерзання під час морозу, але і від корозії та накопичення котельного каменю, і інших несприятливих явищ.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Glixoterm
Назва товару
Купити незамерзаючу рідину Glixoterm у Львові
Ціна
UAH 466
Наявність
Pre-Order Only
Ціна:
466.00 Грн
Артикул: 1-06841 Категорія:
Артикул: 1-06841    ×