Радіатори опалення: монтаж та загальні відомості.

Радіатори опалення – найбільш ефективне джерело тепловіддачі. Сьогодні батареї на водяному опаленні – це прилади опалення, що складаються з секцій з послідовним з’єднанням. Самі секції – порожнисті. Такі пристрої зазвичай широко використовуються під час монтажу систем парового опалення. Радіатори опалення, як правило, мають заводське фарбування, яке стійке до високих температур, та сучасний і лаконічний дизайн. 

Радіатори опалення: батареї опалення у Львові ❯ Ціна на батареї опалення ❯ Відгуки та деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ Характеристики товару ❯ Огляд ❯ 100% гарантія якості❯

Принцип роботи агрегату

 Головний принцип роботи радіатора опалення, це циркуляція в пристрої теплоносія, тобто у цьому випадку – води, який в процесі проходження через нього буде віддавати свою теплову енергію. Тому такому агрегату постійно потрібне джерело тепла, яке постійно підігріватиме рідину, що циркулює по приладу. В його ролі, як правило, виступає котел (окремо або в поєднанні з іншими тепловими агрегатами, як, наприклад, сонячна установка). Батареї опалення можуть мати значні відмінності один від одного в залежності від виробника. Одне з основних відмінностей – це матеріали, які використовуються при його виробництві. Найпопулярнішими є радіатори, виготовлені з алюмінію, чавуну, сталі.

 Другий, не менш важливий фактор при виборі радіатора опалення- це безпосередньо його конструкція.

Слід виділити декілька категорій радіаторів, а саме:

  • цілісні
  • трубчасті
  • секційні
  • панельні

Радіатори опалення бувають різної якості, та стоять у різних цінових категоріях. Все залежить від виробника та матеріалу, з якого виготовлений прилад. Найбільш бюджетний варіант – сталевий і чавунні радіатори. 

нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» Ви можете купити батареї для опалення за доступною ціною у Львові.  

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Радіатори опалення: батареї опалення у Львові ❯ Ціна на батареї опалення ❯ Відгуки та деталі за ☎ (096)-409-0265 ❯ Характеристики товару ❯ Огляд ❯ 100% гарантія якості❯×