Сталеві радіатори
Радіатор Stelrad Compact з боковим підключенням тип 22

Радіатор Stelrad Compact з боковим підключенням тип 22

Категорія:

Сталевий Радіатор опалення Stelrad

Радіатор Stelrad – це передові технології виробництва і суворий контроль якості ISO 9001. Головна перевага радіаторів Stelrad – це їх універсальність. Модель Stelrad Novello має нижнє підключення, проте його можна приєднати не тільки з лівої сторони, але і з правої, перевернувши радіатор. Це можливо завдяки спеціальному кріпленню і конструкції радіатора. Крім цього, Stelrad Novello можна приєднувати не тільки знизу, але і збоку, так як він має 4 додаткові приєднувальні отвори, так само як і Stelrad Compact.

Радіатори Stelrad діляться на 3 типи:

Модельний ряд

Голландський виробник Stelrad класифікує свої сталеві радіатори на дві категорії: серія Novello (з нижнім підключенням); Приєднувальні патрубки: 6 х 1/2 “; серія Compact (з бічним підключенням); Приєднувальні патрубки: 4 x 1/2 “.

Серія Compact розділяється на 3 типи:

Тип 11 – одна профільована панель до внутрішньої сторони приварений конвектор, що збільшує площу тепловіддачі.(Ширина 63 мм)

Тип 22 – складається з двох теплових панелей, до внутрішньої сторони кожної панелі приварені профільовані листи (внутрішні конвектора), які збільшують тепловіддачу радіатора.(Ширина 100 мм)

Тип 33 – складається з трьох панелей і трьох конвекторів.(Ширина 155 мм)

Особливості

Радіатори Stelrad мають такі особливості:

  1. Всі сталеві радіатори, крім 11 типу – двосторонні, тобто кожна з поверхонь має лицьову сторону.
  2. Тобто якщо ви купуєте сталеві радіатори для приміщень, в яких можливе пошкодження облицювання виробу в ході експлуатації, зверніть увагу на виробника Stelrad. У більшості опалювальних панелей цього бренду відсутній зворотний бік. Через якийсь час, ви можете повернути прилад на 180 , та досягнути ефекту, як від установки нових сталевих радіаторів.
  3. Існує можливість замовити радіатори серії Novello з лівостороннім підключенням.
  4. Гарантія якості по ISO 9000.
  5. Теплова потужність перевірена за DIN EN 442.
  6. Конструктивне виконання відповідає рекомендаціям BAGUV
x