Сталеві радіатори
Радіатор Stelrad Novello з нижнім підключенням тип 22

Радіатор Stelrad Novello з нижнім підключенням тип 22

Категорія:

Сталевий Радіатор опалення Stelrad

Сталевий радіатор Stelrad із нижнім підключенням – чудова розробка голландських спеціалістів фірми Stelrad для забезпечення тепла та затишку в домі. Навіть у неопалювальний сезон він буде гармонійно доповнювати ваш інтер’єр та милувати око.
Здавалось би люди задумуються над «удосконаленням» систем опалення із настанням осінньо-зимового сезону аби витрачати менше коштів на оплату комунальних послуг, проте отримувати та зберігати тепло у приміщенні. Однак, часто потреба в заміні приладдя у домі виникає й з інших причин – чи то через його старість, чи то ремонт, зміну інтер’єру, просто незадовільну роботу приладу. Хтось звертається до спеціалістів, хтось намагається знайти інформацію про продукцію на просторах інтернету, адже її вибір надзвичайно великий. Проте, саме сталеві радіатори Stelrad отримали багато позитивних відгуків як від користувачів, так і від професіоналів.
Ефективні та компактні водночас вони здатні рівномірно обігріти приміщення та створити комфорт. Сталевий радіатор вироблений із листової сталі та проходить кілька етапів оброблення, завдяки чому він прослужить набагато довше – поверхня не зношуватиметься від вологих прибирань та не піддаватиметься корозії. Завдяки своєму простому вигляду він «впишеться» в абсолютно різний інтер’єр, зможе задовольнити навіть найвибагливішого користувача. У лінійці радіаторів Stelrad є прилади різного розміру і ви з легкістю зможете підібрати будь-який для нестандартних місць. Завдяки нижньому під’єднанню ви отримаєте не лише продуктивну роботу радіатора, а й естетичний зовнішній вигляд. Одна із важливих характеристик радіатора – відсутність гострих кутів, тому якщо у вас є діти, сталевий радіатор Stelrad якнайкраще підійде для ваших потреб.

Основні переваги приладів:

  • легкість у монтуванні та використанні (у комплекті до всіх моделей є кріплення);
  • доступна ціна та висока якість (навіть пересічного користувача ціна приємно здивує);
  • простий зовнішній вигляд, компактність;
  • завдяки способу оброблення сталі термін експлуатації у радіаторів більший;
  • ергономічність;
  • сталевий радіатор із нижнім під’єднанням дає змогу приховати труби для естетичнішого вигляду;
  • виробник дає гарантію на використання приладу.
x