Твердопаливні котли тривалого горіння
Одноконтурний піролізний котел Orlan Super 18 кВт
1-04914
36817 грн

Одноконтурний піролізний котел Orlan Super 18 кВт

36817 грн

Одноконтурний піролізний котел Orlan Super 18 використовується в якості джерела теплової енергії для формування комфортного клімату в приміщенні. Висока якість котлів Orlan Super передбачає можливість їх використання і в герметичних системах опалення.

В якості основного виду палива в одноконтурних котлах Orlan Super використовуються дрова. Їх довжина, в залежності від моделі, може становити від 50 до 100 см. Також, як альтернативне паливо, в котлі можуть бути використані деревні брикети або деревні відходи (тріска, стружка, обрізки і т. Д.).

Твердопаливні котли відносяться до виду піролізних котлів, а це значить, що в процесі переробки палива на енергію відбувається реакція піролізу. Її суть полягає в розкладанні деревини на твердий залишок і летючу частину в умовах малого кількості кисню і високої температури.

Піролізний котел Orlan Super 18 кВт: Умовний процес роботи

Умовний процес роботи котла Orlan Super 18 кВт поділяється на наступні 4 етапи.

На першому етапі відбувається підсушування твердого палива і його первинне горіння. Суха деревина в умовах обмеженої кількості повітря виділяє піролізний газ.

Далі відбувається спалювання газу, що утворився з додаванням вторинного повітря. Цей процес відбувається при температурах близько 500 – 600 °С.

Третій етап – це остаточне згорання в нижній камері піролізного газу. В результаті утворюється інтенсивне полум’я у вигляді факела, температура сягає близько 1200 ºC.

На останньому етапі стінки теплообмінника поглинають виділене котлом тепло. В результаті температура на виході не перевищує 160 °С.
x