Твердопаливні котли тривалого горіння
Котел твердопаливний МРМ DS 23 кВт
1-05003
28140 грн

Котел твердопаливний МРМ DS 23 кВт

28140 грн

Твердопаливний котел MPM DS – це можливість отримувати тепло і затишок без використання електроенергії і газифікації. Завдяки конструкції і матеріалам, з яких виготовлений твердопаливний котел MPM DS, він здатен працювати практично на всіх видах палива і пристосований до різних умов з мінімальним утворенням конденсату і можливістю регулювання потужності!

Твердопаливний котел MPM DS виробляється в Європі, його якість підтверджена українськими та європейськими сертифікатами. Одним з головних переваг котла MPM DS – те, що він виготовляється з сертифікованої котельної жаростійкої сталі товщиною 6 мм, а для виготовлення котлів потужністю вище 50 кВт використовується жаростійка сталь товщиною 8 мм. Ізоляція котла становить 40 мм. Мінімальний обсяг зварних з’єднань значно збільшує термін експлуатації.

Котли MPM Premium енергонезалежні – працюють з природною циркуляцією повітря, а температура контролюється механічним поворотно-навісним клапаном, тому процес експлуатації не вимагає електрики, внаслідок чого монтаж котлів та їх майбутнє обслуговування значно полегшується.
x