Турбовані газові котли
Двоконтурний котел Immergas Eolo Star 24 3 Е
1-05914
16077 грн
БрендImmergas
Потужність (кВт)24
Спосіб відведення газуТурбований
Тип нагрівуОпалення + гаряча вода
ККД (%)93.4
Продуктивність ГВП (л/хв)11.4
Діаметр димоходу (мм)60/100
Габарити (ВхШхГ)75х44х24 см
Дізнатися більше

Двоконтурний котел Immergas Eolo Star 24 3 Е

16077 грн

Артикул: 1-05914 Категорія:

Двоконтурний котел газовий Immergas Eolo Star 24 3 Е (“Іммергаз”) створюється на 10 різних лінійках виробництва – це італійська дань високій якості та надійності. Всі вироби проходять контрольну перевірку на кожному етапі виробництва. Більше того – у процесі створення техніку підключають до спеціальних стендів з газом, електрикою, водою: це дозволяє відтворити картину використання в реальних умовах.
Якість котла газового Immergas Eolo Star 24 3 Е («Еоло Стар») підтверджують стандарти ІСО 9001 та 9002 СЕ. Одна з особливостей таких котлів – віддалене переключення агрегату з режиму обігріву в режим підігріву води. Можливість віддаленого регулювання температури рідини також присутня. Котел такого типу може працювати і при зниженому тиску в газовій магістралі.

Комбінований котел газовий Immergas Eolo Star 24 3 Е

Труба для відводу продуктів згорання / припливу повітря не передбачена виробником у комплектації котла і купується окремо.
Безкоштовне технічне обслуговування від Immergas – 2 роки.

Immergas Eolo Star 24 3 Е – двоконтурний (комбінований) газовий котел від ТМ Immergas. Випускаються дві модифікації моделі: газовий котел Nike Star 24 3 Е – з природною тягою з ККД 91,1%, а Eolo Star 24 3 Е – турбінний опалювальний котел з примусовим відводом продуктів згоряння з ККД 93,4%. Котел для опалення Immergas Eolo Star 24 3 Е обладнано комбінованим бітермічним теплообмінником, який використовується як для нагріву теплоносія опалення, так і для підігріву води контура гарячого водопостачання (ГВП). Переключення гідравлічної схеми котла з режиму опалення в режим ГВП відбувається після сигналу високочутливого датчика протоку води котла. Виробнича здатність гарячої води зазначених моделей, які повністю адаптовані до умов експлуатації в Україні становить 11,1 літрів гарячої води в хвилину.

Переваги двоконтурного газового котла Immergas Eolo Star 24 3 E

Ще одним важливим аргументом у використанні двоконтурного газового котла Immergas Eolo Star 24 3 E є його автоматика: електронна плата з мікропроцесором. З їх допомогою контролюється температура теплоносія та гарячої води. Користувачу легко і зручно управляти роботою котла, оскільки на великий РК-дисплей виводиться інформація про стан, режим та параметри роботи газового котла. Газова автоматика цього двоконтурного котла має високу ступінь чутливості, що дозволяє котушці Immergas Star 24 3 E працювати при критичному низькому тиску газу – 3 мБар.

Функції двоконтурного газового котла Immergas Eolo Star 24 :

електричне запалення;
електронна модуляція полум’я;
система автодіагностики з цифровою індикацією на дисплеї;
система проти замерзання котла «Антифріз»;
селектор швидкості циркуляційного насоса;
система, яка попереджає заклинювання циркуляційного насоса;
можливість підключення кімнатного термостата.

Бренд

Immergas

Потужність (кВт)

24

Спосіб відведення газу

Турбований

Тип нагріву

Опалення + гаряча вода

ККД (%)

93.4

Продуктивність ГВП (л/хв)

11.4

Діаметр димоходу (мм)

60/100

Габарити (ВхШхГ)

75х44х24 см

Вага (кг)

29

Країна виробник

Італія

Гарантія (м)

24
x