Конденсаційні газові котли
Газовий конденсаційний двоконтурний котел Wolf CGB-2K – 20
93357 грн
БрендWolf

Газовий конденсаційний двоконтурний котел Wolf CGB-2K – 20

93357 грн

Котел Wolf CGB-2K – 20 кВт

Wolf CGB-2K – 20 кВт – це газовий конденсаційний котел з закритою камерою згоряння. Усі котли німецького виробника випробувані і сертифіковані відповідно до загальноєвропейських стандартів. Котлам присвоєно знак якості DVGW. Екологічні у своїй роботі, оскільки мають низький рівень викиду шкідливих речовин.Високий ККД, який становить до 110%.

Котли CGB-2 фірми Wolf виготовляють трьох типорозмірів 14, 20 і 24 кВт і в двох виконаннях: одноконтурні і двоконтурні (комбінований котел). Обрана модель є двоконтурною та має потужність 20 кВт.

Зручна конфігурація котлів робить їх максимально простими в обслуговуванні. Придбати котел Wolf CGB-2 з потужністю 20 кВт за найкращою ціною можна у нашому інтернет-магазині “Флюгер Пласт”.

Агрегат ідеально підійде для опалення котеджів, приватних будинків, дач та інших об’єктів площею до 200.0 кв. м., а також для організації гарячого водопостачання.

За замовчуванням котел працює на природному магістральному газі, але при необхідності котел можна переобладнати для роботи на зрідженому газі.
x