Електричні котли
Kospel EKCO.M3-04/06/08
1-08202
17897 грн

Kospel EKCO.M3-04/06/08

17897 грн

Артикул: 1-08202 Категорія:

Опис Котел електричний Kospel EKCO.M3-04/06/08

Котел електричний Kospel EKCO.M3-04/06/08

Kospel EKCO.M3-04/06/08 – електричний котел з вбудованим погодозалежним регулятором, призначений для спільної роботи з установкою центрального опалення і теплообмінником гарячої води, обладнаний циркуляційним насосом і мембранним розширювальним баком об’ємом 5 літрів. У комплекті з котлом поставляється датчик зовнішньої температури і датчик кімнатної температури.

Електричні котли EKCO можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело. Застосування відповідного управління забезпечить високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи.

Використання додаткового модуля C.MI або панелі управління C.PS3 дозволяє дистанційно керувати роботою котла через Інтернет за допомогою смартфона, планшета або комп’ютера.

Основні переваги

  • Погодозалежна автоматика реагує на зміни температури зовнішнього повітря забезпечуючи найбільш енергоефективну роботу котла
  • Можливість програмування температури в приміщеннях в щоденному циклі і щотижня
  • У співпраці з теплообмінником ГВП дозволяє встановити температуру води і активувати циркуляційний насос відповідно до встановлених денних і тижневих програм
  • Котел може працювати з будь-якою системою центрального опалення і з теплообмінником ГВП
  • Електронний насос з частотним керуванням
  • В комплекті два датчика температури (зовнішній і кімнатний)
x