Електричний котел Kospel EKCO L2 30 кВт
Електричний котел Kospel EKCO L2 30 кВт
Електричний котел Kospel EKCO L2 30 кВт
Електричні котли
Електричний котел Kospel EKCO L2 30 кВт
1-04815
17897 грн
БрендKospel
Потужність (кВт)30
Тип нагрівуОпалення
Напруга мережі (В)380
ККД (%)99.4
Габарити (ВхШхГ)66x38x17.5 см
Вага (кг)18
Країна виробникПольща
Дізнатися більше

Електричний котел Kospel EKCO L2 30 кВт

17897 грн

Артикул: 1-04815 Категорія:

Kospel – досвідчений (більше 25 років на ринку) польський виробник обладнання для опалення та ГВП. Компанія випускає широкий асортимент електричних котлів, бойлерів, геліосистем, теплових насосів. Продукція відома своєю надійністю, функціональністю, економним споживанням енергії. Завдяки цьому успішно продається в десятках країн Європи, Азії, Африки і продовжує розширювати географію продажів.

Призначення

Котел електричний Коспел EKCO.L2 30 кВт 380В – навісний котел з електронним управлінням і автоматичним регулюванням потужності на 30 кВт. Може використовуватися для опалення житлових, комунально-побутових, комерційних приміщень площею від 280 до 320 м2. Сумісний з бойлером непрямого нагріву.

Електричне живлення – від трифазної електромережі (380 В).

Особливості

Теплообмінник являє собою сталеву колбу без теплоізоляції, в верхню частину якої впаяний блок нагрівальних елементів. Тени виготовлені з міді. Працюють незалежно один від одного і можуть включатися по черзі, що дозволяє регулювати потужність опалення.

Передбачено 6 рівнів потужності. Це дає можливість плавно підлаштовувати систему опалення під будь-які зміни погоди і швидко реагувати на зміну температури.

Вузол управління потужністю складається з безшумних і довговічних напівпровідникових елементів включення.

Котел обладнаний вбудованим трьохшвидкісним циркуляційним насосом, клапаном для автоматичного відведення повітря, турбінним датчиком протоку, фільтром типу F-MAG ¾ з магнітним вкладишем. Останній очищає теплоносій від механічних домішок і металевих частинок, які потрапляють в труби під час монтажних робіт, ремонтів, в результаті корозії.

Котлом можна керувати вручну або автоматично. У першому випадку бажаний рівень потужності і температуру користувач задає на передній панелі; у другому – пристроєм керує кімнатний програматор (в комплекті). Його програмують на оптимальні для клієнта тижневі і добові графіки зміни температури, а потужність нагріву перемикається в залежності від сигналів, отриманих від термодатчиків. Такий підхід до управління опаленням дозволяє істотно (до 30%) скоротити витрати на електроенергію.

Залежно від пори року котел працює в одному з трьох режимів:

Зима – опалення та ГВП, (якщо до котла підключений зовнішній бойлер);
Літо – тільки ГВС, опалення відключене;
Режим простою – активна тільки функція захисту насоса від блокування. Це має на увазі включення насоса на 15 хвилин кожен день.
Функцію захисту від перегріву виконує термовимикач. В аварійних ситуаціях, (коли значення температури перевищує допустимий, а автоматика не спрацьовує) він вимикає електроживлення, запобігаючи термічному пошкодженню обладнання.

Розширювальний бак і байпас (обхідний клапан) в стандартну комплектацію не входить.

Переваги електрокотла Kospel EKCO.L2 30 квт (380V):

  • ККД 99,4%;
  • Автоматичне регулювання потужності (6 рівнів);
  • Незалежні мідні Тени;
  • Вбудований циркуляційний насос;
  • Фільтр механічного і магнітного очищення води;
  • Захист від перегріву і заклинювання насоса;
  • Добове і тижневе програмування температурних режимів;
  • Можливість підключення зовнішнього бойлера;
  • Гарантія 12 місяців.
Бренд

Kospel

Потужність (кВт)

30

Тип нагріву

Опалення

Напруга мережі (В)

380

ККД (%)

99.4

Габарити (ВхШхГ)

66x38x17.5 см

Вага (кг)

18

Країна виробник

Польща

Гарантія (м)

12
x