Циркуляційні насоси
Насос Grundfos UP 15-14 BA PM
1-04544
5011 грн

Насос Grundfos UP 15-14 BA PM

5011 грн

Артикул: 1-04544 Категорія:

Рециркуляційний насос Grundfos UP 15-14 BA PM

Рециркуляційний насос Grundfos UP 15-14 BA PM – насос зі сферичним ротором, призначений для рециркуляції гарячої води для побутових потреб в системі гарячого водопостачання.

Насос Grundfos підходить для відкритих і закритих систем і повинен встановлюватися всередині приміщення. Насос має сферичний електродвигун з підшипником ротора, який налаштовується автоматично і змащується рідиною, яка перекачується.

Особливості

Деталі, що контактують з рідиною, яка перекачується, герметично відокремлені від статора за допомогою сферичного сепаратора з нержавіючої сталі.
Підшипник немає зазору, і так як у нього є тільки одна точка опори, він створює дуже низький коефіцієнт тертя, який призводить до зниження вхідної потужності і шуму.

Розподільна коробка, електродвигун і насосна установка пройшли випробування на вологостійкість відповідно до директиви ЄС. Прилад виготовлено відповідно до стандартів: EN 60335-1 і EN 60335-2-51.

У обраній моделі наявно три режима AUTOADAPT:

  1. Безперервний 100% режим роботи. Насос Grundfos працює безперервно з максимальною частотою обертання без будь-якого регулювання.</l
  2. Режим контролю температури. Температура в насосі контролюється за допомогою внутрішнього і зовнішнього датчика температури. В результаті вимірювань цих датчиків насос Grundfos розраховує діапазон температур, який відповідає найбільш ефективній середній температурі системи.
  3. Режим AUTOADAPT. Функція AUTOADAPT регулює час роботи шляхом увімкнення та вимкнення насоса. Таким чином насос забезпечує одночасно максимальну зручність і економію електроенергії. Для функції AUTOADAPT потрібен датчик температури, який встановлюють на нагнітальному трубопроводі. Якщо споживання води змінюється, наприклад, у вихідні та святкові дні, насос Grundfos через 24 години розпізнає стан простою і автоматично перемикнеться в неробочий режим. Після повернення мешканців «розумний» насос автоматично відновить ті ж самі параметри, які були до вихідних і святкових днів. Таким чином, у вас завжди буде доступ до гарячої води. Режим AUTOADAPT автоматично запускає насос один раз в тиждень і промиває труби протягом 15 хвилин.
x