Циркуляційні насоси
Гайки до насоса 32
1-00914
93 грн

Гайки до насоса 32

93 грн

Артикул: 1-00914 Категорія:

Гайка до насоса 32`

Гайка до насоса 32мм – Комплект різьбових з’єднань для підключення циркуляційного насоса. Комплект поставки:

  • Штуцер – 2 шт.
  • Затискна гайка – 2 шт.
  • Прокладка – 2 шт.
  • Діаметр 32 мм.

Досить часто виробники не комплектують циркуляційні насоси гайками, необхідними для їх кріплення, відповідно, їх доводиться купувати самому. Якщо пошукати такі гайки на ринку або в інтернет-магазинах, то ви швидко переконаєтеся, що вибір їх досить великий, адже відрізняються гайки як мінімум за розміром, типом різьблення і матеріалу.

Щоб купити гайки для циркуляційного насоса, радимо почати з того, щоб дізнатися розміри підключення. Часто ця інформація вказується в назві моделі насоса, також її можна подивитися в паспорті приладу. Розмір гайок буває від 1⁄2 “до 2 ”. Також не забудьте уточнити тип різьблення підключення.

Визначтеся також з матеріалом гайки для циркуляційного насоса. На ринку представлені гайки зі сталі, чавуну і латуні. Фахівці радять вибирати ті, які виконані з того ж матеріалу, що і вихід насоса. Це забезпечить більш якісне з’єднання і виключить можливість розкручування гайки внаслідок різного температурного розширення матеріалу.

При виборі гайок для циркуляційного насоса звертайте увагу на кількість витків різьби. Оптимально, якщо їх буде не менше п’яти.
x