Циркуляційні насоси
Насос Grundfos ALPHA-2 L 25-40 130
1-05520
3239 грн

Насос Grundfos ALPHA-2 L 25-40 130

3239 грн

Артикул: 1-05520 Категорія:

Циркуляційний насос Grundfos ALPHA-2 L 25-40 130

ALPHA-2 L 25-40 130 – спрощена модель циркуляційного насоса виробництва датської компанії Grundfos. На відміну від насоса ALPHA-2 25-40 функціональні характеристики обраного приладу не передбачають наявності в ньому функції AutoAdapt, нічного режиму роботи і можливості оцінювати потужність агрегату за даними, які виводяться на дисплей. Однак, за всіма іншими параметрами циркуляційний насос Grundfos Alpha2 L 25-40 130 нічим не поступається іншим моделям насосів для примусової циркуляції в системах опалення цього виробника.

Експлуатаційні та конструктивні переваги насоса

Циркуляційний насос для опалення обраної моделі можна використовувати для установки в одно- і двохтрубних системах. При цьому він забезпечує максимальну зручність їх експлуатації і дозволяє в рази економити споживану електроенергію. В процесі роботи апарат видає мінімум шуму. Він досить легко підключається до системи і вимагає мінімум зусиль і часу для її запуску. Насос Грундфос 25-40 відрізняється від інших аналогічних моделей наступними характеристиками:

  • наявністю відразу кількох робочих режимів для підтримки постійного тиску або регулювання його показників, а також для визначення швидкості обертання робочого валу апарату;
  • відображенням на дисплеї апарата використовуваних режимів роботи насоса і встановлених у цей момент налаштувань;
  • наявністю інноваційної системи видалення повітря, що працює в автоматичному режимі.

Циркуляційний насос Grundfos Alpha2 L 25-40 обладнаний мокрим ротором, відокремленим від статора герметичною гільзою з високоміцної нержавіючої сталі. Підшипники в конструкції апарату виготовлені з кераміки, а робоче колесо – з композитного матеріалу. Внутрішнє покриття насоса надійно захищає його від корозії і дозволяє користувачам заощаджувати, надовго забувши про необхідність технічного обслуговування функціональної частини опалювальної системи.

 
x