Циркуляційне насосне обладнання Wilo RS 180

1 316 

Артикул: 1-00843 Категорія:

Опис

Циркуляційний насос Wilo RS 180 – вид насосного обладнання підходить для широкого застосування в опалювальних системах, в тому числі розміщених під підлогою, промислових установках для двопровідних систем зі змінною подачею і однопровідні системи зі змінною подачею. Головною задачею циркуляційного насосного обладнання – це циркуляція і забезпечення напору води або інших рідин в системах опалення. Особливий принцип конструкції і роботи циркуляційних насосів дозволяє досить швидко нагрівати опалювальні прилади, і це робить можливим миттєве нагрівання повітря в приміщеннях. Рух води в приладі такого типу відбувається по замкнутому контуру і це являється причиною високої тепловіддачі. Обладнання може також підтримувати постійну температуру води в системі гарячого водопостачання.

Перевага циркуляційних насосів – це обладнання вироблено з високоякісних матеріалів (нержавіюча сталь, латунь) Такі агрегати працюють практично безшумно та економно споживають електроенергію. Агрегати таких типів призначені для тривалої і безперервної роботи. При експлуатації такого приладу використовуються труби невеликих діаметрів, що значно скорочує теплові втрати.Такий прилад дозволяє в ручному та автоматичному режимах регулювати температуру кожного окремого радіатора в опалювальних приміщеннях. Цей насос обладнаний та як правило, не потребує постійного технічного обслуговування, також процес установки, ремонту і заміни досить простий.

Такі прилади розділяються на два види – 1) з мокрим ротором 2) сухим ротором, які відрізняються не тільки за принципом установки, але і по продуктивності. Мотор мокрого роторного насоса разом з робочим колесом занурений безпосередньо в воду, що забезпечує більш тиху роботу. Теплоносій, проходячи через корпус приладу, забезпечує охолодження двигуна, а також здійснює мастило для деталей, що труться агрегату. Такий вид насосів використовують в основному для систем опалення та гарячого водопостачання невеликих за розміром приміщень. Елементи сухого ротоу не стикаються з водою.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка
1star1star1star1star1star
Оцінка покупців
5 based on 2 votes
Назва компанії
Wilo
Назва товару
Циркуляційне насосне обладнання Wilo RS 180
Ціна
UAH 1316
Наявність
Pre-Order Only

Характеристики

Застосування

циркуляція рідини в системах опалення, системах охолодження

Тип насоса

циркуляційний, ротор мокрого типу

Установка

горизонтальна

Корпус насоса

чавун

Вал двигуна

металокераміка

Робоче колесо

технополімер

Механічне ущільнення

керамографіт

Гайки

в комплекті

Кількість швидкостей

3

Продуктивність

4 куб.м / год

Напір

8 м

Потужність

0.67 кВт

Максимальний робочий тиск

10 бар

Міжосьова відстань

180 мм

Температура рідини

+110 С

Напруга

220-240В

Клас захисту IP

44

Гарантійний термін

12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Циркуляційне насосне обладнання Wilo RS 180”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *×
preloader//