Гайки до насоса 32

Гайка до насоса 32`

Гайка до насоса 32мм – Комплект різьбових з’єднань для підключення циркуляційного насоса. Комплект поставки:

  • Штуцер – 2 шт.
  • Затискна гайка – 2 шт.
  • Прокладка – 2 шт.
  • Діаметр 32 мм.

Досить часто виробники не комплектують циркуляційні насоси гайками, необхідними для їх кріплення, відповідно, їх доводиться купувати самому. Якщо пошукати такі гайки на ринку або в інтернет-магазинах, то ви швидко переконаєтеся, що вибір їх досить великий, адже відрізняються гайки як мінімум за розміром, типом різьблення і матеріалу.

Щоб купити гайки для циркуляційного насоса, радимо почати з того, щоб дізнатися розміри підключення. Часто ця інформація вказується в назві моделі насоса, також її можна подивитися в паспорті приладу. Розмір гайок буває від 1⁄2 “до 2 ”. Також не забудьте уточнити тип різьблення підключення.

Визначтеся також з матеріалом гайки для циркуляційного насоса. На ринку представлені гайки зі сталі, чавуну і латуні. Фахівці радять вибирати ті, які виконані з того ж матеріалу, що і вихід насоса. Це забезпечить більш якісне з’єднання і виключить можливість розкручування гайки внаслідок різного температурного розширення матеріалу.

При виборі гайок для циркуляційного насоса звертайте увагу на кількість витків різьби. Оптимально, якщо їх буде не менше п’яти.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
no rating based on 0 votes
Назва компанії
Гайка до насоса 32`
Назва товару
Гайка до насоса 32`
Ціна
UAH 93
Наявність
Available in Stock
Ціна:
89.00 Грн
Артикул: 1-00914×