Теплові насоси
Тепловий насос WOLF Повітря-Вода BWL-1SB-10 / 230V без електротену
342720 грн

Тепловий насос WOLF Повітря-Вода BWL-1SB-10 / 230V без електротену

342720 грн

Категорія:

Тепловий насос WOLF “Повітря-Вода” BWL-1SB-10/230V без електротена

WOLF BWL-1S – внутрішній модуль з вбудованим електричним нагрівачем і зовнішній модуль для роботи від одного джерела енергії. Є дві варіації теплового насоса WOLF “Повітря-Вода” BWL, вони відрізняються між собою наявністю та відсутністю електротена. BWL-1SB – Внутрішній блок без електричного нагрівача, його використовують для бівалентної роботи з внутрішнім теплогенератором. BWL-1S – Внутрішній блок з вбудованим електричним нагрівачем використовують для роботи від одного джерела енергії з метою покрити усі потреби в теплі.

Тепловий насос WOLF здійснює активний внесок у зменшення викидів шкідливих речовин і CO2.

Обраний прилад це в першу чергу плавне регулювання частоти обертання, енергозбереження та висока ефективність

Німецький виробник WOLF сьогодні пропонує широкий асортимент приладів для опалення та вентиляції. Агрегат цього виробника є ідеальним рішенням в області комерційних і промислових об’єктів, під час будівництва нових будівель, а також в ході реконструкції і модернізації. Системи регулювання WOLF забезпечують тепловий комфорт з урахуванням індивідуальних потреб. Такі агрегати відрізняються простотою в експлуатації, енергозбереженням і надійністю.

В існуючі установки можна швидко і легко інтегрувати геліосистеми. Продукцію компанії WOLF відрізняє простота, зручність монтажу та технічного обслуговування.

Тепловий насос WOLF “Повітря-Вода” складається з внутрішнього та зовнішнього блоку. Тепловий насос це новітня модель серед продукції насосів німецького виробника Wolf.

Основний принцип роботи

Випаровувач
В тепловому насосі циркулює холодильний агент, який має низьку точку кипіння, внаслідок чого він переходить в газоподібний стан.
Компресор
Спеціальний електричний компресор всмоктує зайві випаровування холодильного агента, що веде до збільшення температури.
Конденсатор
Відбувається передача теплової енергії в контур опалення, при цьому холодоагент знову стає рідиною, поки охолоджується.
Розширювальний клапан
Тиск зменшується, тому холодоагент починає свій цикл заново.
x