Газовий конденсаційний котел Wolf FGB-К-28

32 425 

Артикул: 1-05842 Категорія:

Опис

<

Потужний комбінований (двоконтурний) конденсаційний газовий котел для організації опалення та гарячого водопостачання Wolf FGB-K-28 кВт, який здатний забезпечити теплом і гарячою водою окремий житловий будинок або квартиру загальною площею до 190 м2. У порівнянні з класичними двоконтурними котлами має підвищену енергоефективність, що при рівній тепловій потужності забезпечує 7-9% економію газу.

Такий значний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, яке дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари, що утворюється при згорянні природного або скрапленого газу. У конструкції котла використані тільки надійні і довговічні матеріали.

Модульований газовий пальник і камера згоряння котла WOLF FGB-K-28 кВт забезпечують підвищений діапазон регулювання потужності, що позитивним чином позначається на його економічності. Вбудована електронна система управління дозволяє легко і швидко коригувати параметри роботи пристрою.

Для їх оптимізації можливе підключення додаткового датчика вуличної температури (не входить в комплектацію), а при використанні модуля віддаленого управління і моніторингу iSM7e (купується окремо), користувач отримує доступ до налаштувань через інтернет з ПК, ноутбука або смартфона. Виготовлений у Німеччині, забезпечується дворічною офіційною гарантією.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 1 votes
Назва компанії
Wolf
Назва товару
FGB-К-28
Ціна
UAH 32425
Наявність
Available in Stock

Характеристики