Газовий конденсаційний котел Wolf CGB-75 кВт

147 800 

Артикул: 1-05797 Категорія:

Опис

Газовий конденсаційний котел компанії Wolf серії CGB-75 кВт, випускається в рамках енергозберігаючих систем Wolf. Завдяки поєднанню високоефективного теплообмінника з алюмінієвого сплаву з енергоефективним пальником з попереднім змішуванням забезпечується режим роботи з плавним регулюванням в діапазоні від 17 до 100% з оптимальним часом роботи пальника, що є важливою особливістю для економного використання енергії протягом всього опалювального періоду.

Газові конденсаційні котли компанії Wolf CGB-75 кВт виготовляються відповідно до діючих стандартів і правил та відповідають чинним в даний час вимогам європейських директив. Котел серії CGB-75 кВт має сертифікат CE і може використовуватися у всіх автономних опалювальних системах відповідно до стандарту DIN EN 12828 до температури захисного відключення 110 °C.

Такий котел Wolf CGB-75 кВт можна використовувати для опалення приміщень в багатоквартирних будинках, офісних і адміністративних будівлях, громадських будівлях, а також на промислових і комерційних підприємствах. Внаслідок високого опалювального навантаження в таких будівлях можлива економія до 25% палива при заміні старих котельних установок. Заміна старих котлів окуповується вже через кілька років, причому окупність відбувається тим швидше, чим старше були ці котли.

У зв’язку з цим рекомендується негайно замінювати застарілі котли, термін експлуатації яких перевищує 20 років, цими енергоефективними конденсаційними котлами.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
1 based on 1 votes
Назва компанії
Wolf
Назва товару
Газовий конденсаційний котел Wolf CGB-75
Ціна
UAH 147800
Наявність
Pre-Order Only

Характеристики

Джерело енергії

газ

Установка

настінний

Тип

одноконтурний (тільки опалення)

Площа обігріву

561 м2

Корисна потужність

70.1 кВт

Камера згоряння

закрита (турбований)

Харчування

220 В

Потужність

75 Вт

Максимальна температура системи опалення

90 °С

Максимальний тиск в контурі опалення

3 бар

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Газовий конденсаційний котел Wolf CGB-75 кВт”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *×
preloader//