Скинути фільтр
Газові

Газовий котел – не лише економія, але і комфорт

Коли мова заходить про вибір опалювального котла, багато хто схиляється на користь газового обладнання. Ці агрегати купують в два рази частіше, ніж пристрої на інших видах палива. Газові котли мають високий коефіцієнт корисної дії. Вони також економічні з точки зору споживання енергії і мають безліч різновидів моделей. Завдяки цьому є можливість підібрати оптимальний газовий котел для опалення будинку будь-яких габаритів і з урахуванням необхідних технічних характеристик.

Види котлів

Оскільки продаж газових котлів для опалення в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» – один із пріоритетних напрямків діяльності, ми пропонуємо великий асортимент агрегатів. У нас представлена ​​продукція брендів Immergas, Viessmann, WOLF і багатьох інших. Ви маєте можливість купити такий газовий котел, який підійде за всіма основними параметрами:
способом горіння і відведення газів: природний, конденсаційний, парапетний або примусовий газовий котел;
за кількістю контурів: є одноконтурні моделі, які виконують функцію виключно опалювального обладнання. Якщо потрібне гаряче водопостачання, підійде двоконтурний газовий котел для опалення і подачі гарячої води. Також, у нас в наявності моделі, в комплекті з якими йде бойлер. Така пакетна пропозиція дозволить створити високоефективну опалювальну систему і забезпечити будинок гарячим водопостачанням;
способом установки – моделі бувають навісними і підлоговими. Перші монтуються на стіні, економлячи тим самим вільний простір. Підлогові газові котли мають більш високу потужність і відмінно підходять для обігріву габаритних приміщень.

Можна також обрати оптимальну кількість теплообмінників, коефіцієнт корисної дії, потужність опалювального обладнання. Ми намагались підібрати асортимент газових котлів так, щоб задовольнити будь-які потреби покупців.
Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, телефонуйте +380964090265 нам, і наші спеціалісти дадуть на них відповіді.
x