Газові котли – не лише економія, але і комфорт

Коли мова заходить про вибір опалювального котла, багато хто схиляється на користь газового обладнання. Газові котли купують в два рази частіше, ніж пристрої на інших видах палива. Таке обладнання має високий коефіцієнт корисної дії. Вони також економічні з точки зору споживання енергії і мають безліч різновидів моделей. Завдяки цьому є можливість підібрати оптимальний газовий котел для опалення будинку будь-яких габаритів і з урахуванням необхідних технічних характеристик.

Купити газові котли у Львові

Види газових котлів

Оскільки газові котли для опалення в нашому інтернет-магазині «Флюгер Пласт» – один із пріоритетних напрямків діяльності, ми пропонуємо великий асортимент агрегатів. У нас представлена ​​продукція брендів Immergas, Viessmann, WOLF і багатьох інших. Ви маєте можливість купити такий газовий котел, який підійде за всіма основними параметрами:

  • способом горіння і відведення газів: природний, конденсаційний, парапетний або примусовий газовий котел;
  • за кількістю контурів: є одноконтурні моделі, які виконують функцію виключно опалювального обладнання. Якщо потрібне гаряче водопостачання, підійде двоконтурний газовий котел для опалення і подачі гарячої води. Також, у нас в наявності моделі, в комплекті з якими йде бойлер. Така пакетна пропозиція дозволить створити високоефективну опалювальну систему і забезпечити будинок гарячим водопостачанням;
  • способом установки – моделі бувають навісними і підлоговими. Перші монтуються на стіні, економлячи тим самим вільний простір. Підлогові газові котли мають більш високу потужність і відмінно підходять для обігріву габаритних приміщень.

 

Можна також обрати оптимальну кількість теплообмінників, коефіцієнт корисної дії, потужність опалювального обладнання. Ми намагались підібрати асортимент газових котлів так, щоб задовольнити будь-які потреби покупців.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, телефонуйте +380964090265 нам, і наші спеціалісти дадуть на них відповіді.

Короткий опис сторінки
Системи опалення та водопостачання
Оцінка покупців
5 based on 9 votes
Тип послуги
Системи опалення та водопостачання
Бренд
Флюгер Пласт,
Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
Telephone No.(096)-409-0265
Зона
Львів
Опис
Котли газові Львів ✅якість, перевірена роками ✅товар європейського виробництва ✅ гарантія ✅ доставка по всій Україні ✅ відгуки за тел.: (096)-409-0265×