Конструкція електричного котла Коспел EKCO.R2

Сьогодні під цією торговою маркою випускають не тільки водонагрівачі, а й електричні котли, геліосистеми, теплоакумулятори, інше обладнання для опалення та ГВП. Настінні електричні котли Kospel EKCO.R2 (4 – 36 кВт) з кімнатним регулятором відрізняються високою якістю та ефективністю, завдяки чому успішно продаються в багатьох європейських країнах, СНД, Азії та Африці.

Призначення

Kospel EKCO.R2 – одноконтурні електричні котли з кімнатним регулятором температури, вбудованим циркуляційним насосом і клапаном для автоматичного відведення повітря. Підходять для використання в якості основного або резервного джерела тепла в житлових будинках, квартирах, різних комунальних, побутових, комерційних приміщеннях площею 100 – 140 м2.

Працює від електромережі 380 В.

Особливості

Теплообмінник котла являє собою сталевий бак, в верхню частину якого вмонтовано нагрівальний вузол. Останній складається з незалежних ТЕНів, виготовлених з нержавіючої сталі. Оскільки Тени працюють незалежно один від одного, потужність нагріву можна плавно, без перепадів напруги регулювати в широкому діапазоні.

Управління потужністю (включення/вимикання нагрівальних елементів) здійснюється за допомогою надійних, безшумно працюючих напівпровідникових елементів включення.

Температура в приміщенні регулюється кімнатним термостатом, який при необхідності посилає сигнал включення і виключення котла. Термостат дозволяє задати оптимальний для користувача температурний режим в приміщенні і скоротити споживання електроенергії на 25-30%.

Необхідна температура теплоносія задається вручну за допомогою ручки-регулятора, розташованої на панелі управління.

Крім кімнатного регулятора температури, котел комплектується трьохшвидкісним циркуляційним насосом, автоматичним відводом повітря, клапаном безпеки та датчиком тиску.

Захист від перегріву здійснює термовимикач. Він відключає електроживлення опалювального агрегату, якщо температура теплоносія перевищила допустиме значення, а блок управління не спрацював.

Переваги електрокотла Kospel EKCO.R2 (380V):

  • ККД 99,4%;
  • Плавне регулювання потужності;
  • Управління температурою за допомогою кімнатного термостата;
  • Вбудований циркуляційний насос;
  • Клапан для автоматичного відведення повітря;
  • ТЕНи з нержавіючої сталі;
  • Гарантія 12 місяців.
Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
5 based on 4 votes
Назва компанії
Kospel
Назва товару
Kospel
Ціна
UAH 12510+
Наявність
Pre-Order Only×