Електричний котел EKCO.M з програматором

Електричний котел EKCO.M із зовнішнім кліматичним датчиком може працювати з одним або двома опалювальними контурами і непрямим теплообмінником гарячого водопостачання. Погодозалежне управління цього котла – це найбільш сучасна система роботи опалювальної проводки. Котел автоматично реагує на зміну зовнішньої температури і забезпечує економну експлуатацію приладу.
Особливості електричних котлів EKCO.M
Електричні котли EKCO.M можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами опалення як резервне джерело. Застосування погодозалежного управління забезпечує високий тепловий комфорт користування і можливість вибору індивідуальних режимів роботи. Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-тиступінчасту систему регулювання потужності, і таким чином, забезпечує значну економію електроенергії.

Стандартне оснащення електричного котла EKCO.M

 • Панель управління забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла. Прилад здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що істотно впливає на економію споживання електроенергії. Також котел дозволяє встановлювати температури: комфортну, підвищену комфортну, понижену комфортну і економну в 30-хвилинному циклі. Присутня можливість програмування добових режимів за допомогою 6-ти заводських і 2-х індивідуальних програм. В тому числі дозволяє управляти групою котлів в каскаді.
 • Вузол потужності складається з електронних напівпровідникових елементів ввімкнення та забезпечує надійну і безшумну роботу котла.
 • Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Також, охороняє нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу.
 • Фільтр з магнітним вкладишем F-MAG 3/4″ виконує функції механічного та магнітного очищення теплоносія. Магнітний вкладиш оберігає датчик протоку від металевих частинок, які можуть з’явитися в теплоносії у зв’язку з монтажними роботами або корозіїв системі опалення.
 • Циркуляційний насос
 • Клапан безпеки – 0,3 МПа
 • Автоматичний повітровідвідник
 • Манометр
 • Зовнішній і кімнатний датчики температури
 • Короткий опис сторінки
  Системи опалення та водопостачання
  Оцінка покупців
  5 based on 1 votes
  Тип послуги
  Системи опалення та водопостачання
  Бренд
  Флюгер Пласт,
  Вул. Героїв УПА 73А,Львів,Львівська область-79000,
  Telephone No.(096)-409-0265
  Зона
  Львів
  Опис
  Купити електричний котел Kospel EKCO.M з програматором ❯ Доставка по всій Україні ❯ Деталі за ☎ 096-4090-265 ❯ Гарантія якості ❯  ×