Електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 кВт з розширювальним баком

17 000 

Артикул: 1-05137 Категорія:

Опис

Електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 (15 кВт) з розширювальним баком призначений для паралельної роботи з центральним опаленням. До котла можна підключити температурний датчик та триходовий клапан. Також електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 (15 кВт) з розширювальним баком можна приєднати до бойлера непрямого нагріву. Електричний котел з розширювальним баком працює повністю без викидів вихлопних газів і не вимагає димоходу, а також має стильний дизайн. Електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 (15 кВт) розширювальним баком необхідний там, де немає можливості підключення газу або місця зберігання великих резервуарів з нафтопродуктами або іншими альтернативними джерелами обігріву.
Величезна перевага монтажу такого котла для котеджів, старовинних будівель, які є пам’ятками архітектури або будівлях з особливими вимогами до безпеки, (наприклад бензоколонка або промислові будівлі). Котел потужністю 15 кВт обладнаний розширювальним баком об’ємом 6 літрів, диференціальним клапаном, циркуляційним насосом, магнітним фільтром і запобіжним клапаном.
Електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 (15 кВт) з розширювальним баком має автоматичне регулювання з 6-ма рівнями потужності та автоматично керує вбудованим циркуляційним насосом. Діапазон температур води в системі опалення становить від 20 °C до 85 °C.

Короткий опис сторінки
product image
Оцінка покупців
1 based on 2 votes
Назва компанії
Kospel
Назва товару
EKCO.LN2-15 кВт
Ціна
UAH 17000
Наявність
Available in Stock

Характеристики

Розширювальний бак:

6 л

Електрична потужність:

15 кВт

Гарантія:

1 рік

Вага:

18 кг

Габарити:

710х418х251 мм

Патрубки підключення котла:

1/2 "G

Номінальний струм:

3х6,1 А

Номінальний струм запобіжника:

10 А

Температура води на виході:

20÷85°C

Оптимальний тиск:

0,3 МПа

Виробник:

Польща

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Електричний котел Kospel EKCO.LN2-15 кВт з розширювальним баком”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *×
preloader//