Скинути фільтр
Електричні

Якісні електричні котли від європейського виробника в Україні.

Електричні котли, безсумнівно, вважаються найвигіднішим варіантом для опалення житлового будинку. Високі ціни на газ і тверде паливо змушують людей віддавати перевагу електрокотлам. Тому, інтернет-магазин «Флюгер Пласт» пропонує Вам якісні котли від відомих, вже перевірених виробників, таких як котли, Kospel, Roda, Ariston, Tesy та інші. Це вдалий і вигідний вибір для людей, які люблять затишок.

Електричний котел має компактний розмір, легко встановлюються і не займає багато місця. До того ж завдяки високому рівню екологічності та безпеки – електричні котли можна встановлювати в будь-якій ділянці будинку, він відмінно підійде до Вашого інтер’єру. Немає необхідності будувати димар або місце для твердого пального, озброюватися охолоджувальним інвентарем та іншими габаритними предметами. Такий вид котлів вважається найвигіднішим, тому що у них дійсно найвищий коефіцієнт корисної дії – 99%. Ціни на настінні електрокотли завжди доступні, так як їх модельний ряд регулярно поповнюється новинками.

Купити електричний котел таких фірм, як Kospel, Roda, Ariston, Tesy та інших за найкращою ціною в Львові і Україні – просто. Для замовлення достатньо зателефонувати за номером телефону, що вказаний на сайті інтернет-магазину «Флюгер Пласт».
Також, чекаємо Вас у нашому магазині у Львові, наші спеціалісти допоможуть Вам зробити правильний вибір.
x