Скинути фільтр
Котли

Котли на твердому паливі, газові та електричні котли

Відповідні кліматичні умови – це головна запорука комфортного перебування людей у приміщенні. Тепла обстановка в зимову пору року буде сприяти продуктивній праці та приємному проведенню часу вдома. Тому, для того щоб мати потрібну температуру, Вам необхідно ознайомитись з сучасним котельним обладнанням, широкий асортимент якого представлений у інтернет-магазині «Флюгер Пласт».
Тут Ви знайдете котли різних типів використання з набором додаткових функціональних можливостей. Це можуть бути електричні, газові та твердопаливні котли. Крім того, команда «Флюгер Пласт» завжди зацікавлена в розширенні асортименту та пропонує різноманітні комплектуючі, які в значній мірі покращують роботу даних агрегатів.
Котли – складова частина системи опалення. Вона являє собою корпус, всередині якого поміщена закрита посудина, де нагрівається вода до потрібної температури.
За типом палива, яке використовуються для нагріву води, котли поділяються на:
1) Твердопаливні – використовують дрова та брикети, вугіллі
2) Газові –використовують природний газ
3) Електричні – нагріваються за допомогою індукційного методу
4) Рідкопаливні – використовують в якості палива технічний мазут
5) Котли, з комбінованим типом палива – працюють на декількох видах палива.

Вибір котла. Купити газовий, електричний котел у Львові

Якщо Ви зіштовхнулись з проблемою вибору кола, «Флюгер Пласт» допоможе Вам зробити правильний вибір.
Для опалення будинку, в якому є газопровід, найпопулярнішими моделями є газові котли. Такий котел може монтуватись в підлогу, або на стіну. Його перевагою є компактне кріплення.
Газові котли поділяються на два види:
Одноконтурні – вони забезпечують теплом, тобто використовуються лише для опалювальних цілей
Двоконтурні – нагрівають не лише повітря, але і підігрівають воду

Схожими за характеристиками є рідкопаливні та твердопаливні котли, вони відрізняються від газового котла лише різними видами палива. Обидва види зазвичай використовуються для опалення дач або невеликих приміщень.
Електричні котли – безшумні та екологічно чисті, проте вони споживають велику кількість електроенергії, та потребують окремого прокладання проводки.
Телефонуйте нам, і спеціалісти інтернет-магазину «Флюгер Пласт» допоможуть Вам зробити правильний вибір при купівлі відповідного котла.
x