Групи Безпеки
Група безпеки Capricorn 6bar
1-07408
563 грн

Група безпеки Capricorn 6bar

563 грн

Артикул: 1-07408 Категорія:

Група безпеки велика Capricorn

Група безпеки велика Capricorn – це комплекс пристроїв, які об’єднані в один корпус, призначений для захисту закритих систем опалення під час експлуатації. Встановлюється в системі опалення для контролю над тиском і скидання надлишкового повітря.
У комплектацію входить:

  • манометр;
  • аварійний клапан;
  • повітровідводник.

Група безпеки велика Capricorn – це система, яку з’єднує корпус-трійник з металу.
Кожен прилад має свою функцію та працюють за таким принципом:

  • аварійний або запобіжний клапан зливає воду, якщо тиск перевищує гранично допустиме значення. Таким чином, компоненти системи захищенні від підвищеного тиску;
  • манометр – це прилад, який допомагає контролювати тиск. Завдяки манометру ми можемо візуально контролювати тиск в системі опалення. Встановлювати його потрібно так, щоб користувач міг бачити показники приладу. Червону стрілку встановлюють на відмітку, що відповідає максимально рекомендованому тиску. У процесі роботи системи опалення інша стрілка відхилилась далі червоної – це свідчить про проблему чи несправність у роботі;
  • повітровідвідник – призначений для автоматичного відводу повітря, а також він запобігає утворенню газових пробок.

Група безпеки Capricorn – це надійний прилад, який забезпечить довге життя всій системі, а найголовніше – збереже систему опалення від перенагрівання.
Група безпеки котла Capricorn 6.0 bar – це ідеальний варіант для водяної автономної системи опалення, що працює в замкнутих контурах.
x