Групи Безпеки
Група безпеки котла AW 1′ XF90333F Тризуб
1-04969
464 грн

Група безпеки котла AW 1′ XF90333F Тризуб

464 грн

Артикул: 1-04969 Категорія:

Група безпеки котла AW

Група безпеки котла AW – це комплекс пристроїв, які об’єднані в один корпус у форму «Тризубу». Призначений для захисту котла від перегріву, від надлишку рідин в системі та інших непередбачуваних ситуацій.

Група безпеки котла серії AW складається:

  • манометру;
  • аварійного клапану;
  • автоматичних поплавців відводом повітря (повітровідвідник).

Принцип роботи

Запобіжний клапан або аварійний клапан потрібен для запобігання вибуху котла. Коли не спрацьовує розширювальний бак – вмикається аварійний клапан.
Аварійні клапани розраховані на різний тиск. Тому, при купівлі клапану або цілої групи безпеки, варто взяти до уваги, на який тиск розрахований котел.
Манометр використовують для візуального контролю над тиском в системі опалення. Встановлювати прилад потрібно так, щоб показники були завжди у доступі. Манометр має дві стрілки: червону – встановлюють на відмітку, що відповідає максимально рекомендованому тиску, а інша стрілка вказує на тиск, який є в системі на даний момент. У процесі роботи системи опалення інша стрілка відхилилась далі червоної – це свідчить про проблему чи несправність у роботі.
Повітровідвідник – призначений для автоматичного відводу повітря, а також він запобігає утворенню газових пробок.
Група безпеки котла AW має номінальний тиск – 10 МПа, матеріал, з якого виготовлено прилад – латунь. Максимальна робоча температура групи безпеки – 130 градусів.
Група безпеки котла AW у формі «Тризуб», XF90333F з латуні – це якісний захист системи опалення від перевищення тиску та проникнення повітря. Її можна придбати у нашому магазині.
x