9/9

Опалення та вентиляція від європейських виробників

08/18/2021
Адміністратор

Опалення та вентиляція від європейських виробників

У нашому інтернет-магазині представлені промислові вентилятори, які класифікують залежно від особливостей експлуатації і варіацій конструкції, тому ми пропонуємо Вам ознайомитися з ними нижче. 

Промислові вентилятори для витяжки діляться на типи в залежності від виду вентиляційної системи. Наприклад, канальні вентилятори є найбільш популярними серед всіх агрегатів такого типу. Їх застосування можливе не тільки на входах або виходах вентиляційних каналів, пристрої також використовуються для монтажу в  повітропровідні механізми. Вони здатні забезпечити повноцінний повітрообмін у всьому приміщенні.

Всі канальні вентиляційні системи поділяються на три категорії:

• квадратні;

• прямокутні;

• круглі.

Окрему групу становить осьовий промисловий витяжний вентилятор. Це особливий тип пристрою, який активно застосовується і в житлових будинках, і в промислових приміщеннях. Такі вентилятори характеризуються невисокою вартістю і простотою монтажу, осьовими їх називають через те, що принцип їх дії грунтується на переміщенні вздовж осі робочого механізму (колеса) повітряних потоків. Функціонує колесо завдяки електричному двигуну. 

Вони бувають:

• Загального застосування – для систем, потоки повітря яких не містять небезпечних речовин або частинок особливо великих розмірів;

• Промислові відцентрові вентилятори;

• Спеціального призначення – обладнання використовується в тунельних або шахтних вентиляціях, стельових або дахових системах. Завданням таких пристроїв –  переміщення потоків повітря, в складі яких присутні вибухонебезпечні компоненти;

• Промислові осьові вентилятори.

Завдяки інтернет-магазину “Флюгер Пласт” Ви маєте змогу придбати вентиляційні системи за доступними цінами. Ми – офіційний представник нище перелічених брендів:

Bahcivan

Компанія BAHCIVAN спеціалізується на виробництві високоякісного вентиляційного обладнання: вентиляторів,  електродвигунів, корпусів, робочих коліс, обладнання для побутової та промислової вентиляції.

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Завод вентиляційного обладнання BAHCIVAN  з 1990 року зарекомендував себе як виробник високоякісної продукції, що відповідає світовим нормам та стандартам в області вентиляції, маючи конкурентоспроможну цінову політику.

Вентиляційний завод знаходиться в Стамбулі. Одразу там розробляється, виробляється та тестується вся вентиляційна продукція. Більш ніж за 28 років компанія стала найбільшим заводом – лідером на ринку Туреччини, виробнича площа якого становлять більше 43000 квадратних метрів.

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Опалення

Ідея поквартирної системи опалення за допомогою настінних котлів здобуває все більше прихильників.Чому автономне теплопостачання набирає популярність?

Україна займає перше місце в Європі за рівнем розвитку централізованого теплопостачання. В основному теплову енергію виробляють котельні (приблизно 55%) і ТЕЦ (45%). У великих містах з багатоквартирними будинками централізоване опалення відіграє основну роль. Але високий рівень зносу амортизаційних потужностей (в деяких регіонах – до 85%) стає причиною частих аварій на тепломережах і, отже, проблем з опаленням. Це стає причиною того, що все більше українців обирають альтернативу централізованої системи – автономне теплопостачання за допомогою котлів.

Автономне теплопостачання – це технічна система опалення, що забезпечує гарячою водою житлові будинки та інші об’єкти, та дозволяє виробляти теплову енергію поруч з будівлею або на самій території об’єкта. 

У інтернет-магазині “Флюгер Пласт” Ви маєте змогу придбати котли від відомих світових виробників: 

Wolf

Німецька компанія WOLF займається виробництвом опалювального обладнання, систем вентиляції і кондиціонування з 60-х років минулого століття. За цей час компанія WOLF стала популярною далеко за межами Німеччини, а товари під цією торговою маркою поставляються по всьому світу. Продукція WOLF – це завжди висока якість і тривалий термін служби.

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Модельний ряд газових котлів WOLF для автономних систем опалення представлений одноконтурними і двоконтурними котлами з відкритою і закритою камерою згоряння. Але, як правило, найбільш затребуваними у покупців є двоконтурні газові котли. Тому лінійка побутових опалювальних газових котлів починається з серії CGG-1K.

Ця серія представлена настінними газовими двоконтурними котлами WOLF потужністю 24 (CGG-1K-24) і 28 кВт (CGG-1K-28), які мають закриту камеру згорання (турбовані котли). Опалювальні котли WOLF цієї серії дозволяють отримати гарячу воду в контурі, що має температуру від 40 до 60  С. В системі опалення температура теплоносія може коливатися в інтервалі від 40 до 80 градусів Цельсія. Управління температурою води, як в контурі опалення, так і в контурі ГВП здійснюється за допомогою механічних ручок на панелі управління. Однак при підключенні зовнішніх терморегуляторів, ця функція повністю лягає на них і здійснюється в автоматичному режимі.

Котли WOLF CGG-1K характеризуються високим ККД, невеликою вагою і компактними розмірами, що дозволяє встановити котел WOLF навіть в умовах обмеженого вільного простору в приміщенні. Причому підключення котла до димоходу можна здійснювати різними способами. Для зручності користувачів  димохід для котлів WOLF CGG-1K поставляється в комплекті з котлом.

До опалювальних газових котлів WOLF серії CGG-1K входять тільки перевірені і добре зарекомендовані в експлуатації комплектуючі: пальник WORGAS, насос і гідравлічний блок GRUNDFOS, пристрій регулювання і комбінований газовий клапан SIT, а також пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі. Використання високоякісних компонентів забезпечує надійну роботу котла протягом всього терміну експлуатації.

Настінні газові котли WOLF CGG-1K мають наочну і дуже зручну механічну панель управління, на яку винесені ручки мережевого вимикача, регулятора температури в системі ГВП та системи опалення, термометр, манометр, а також дані індикації режимів роботи котла. Наявність датчика індикації режимів роботи наочно характеризує процес роботи котла, а також дозволяє швидко відреагувати на неполадки при експлуатації.

Компанія-виробник дає 2 роки гарантії на настінні газові котли WOLF. При цьому слід пам’ятати, що гарантійні зобов’язання будуть поширюватися тільки в разі монтажу котла уповноваженим представником сервісного центру WOLF з дотриманням всіх норм і правил установки при використанні оригінальних комплектуючих.

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Електричні котли KOSPEL

З кожним роком обладнання для опалення та водопостачання на електриці – котли, проточні та накопичувальні водонагрівачі – набирає все більшої популярності. Електрична енергія на сьогодні – найбільш цінний матеріал нагріву, вона має низку переваг. 

По-перше, електричні котли і водонагрівачі дешевше аналогів на газу або твердому паливі. 

По-друге, електроенергія в найкращій мірі піддається регулюванню і економії. У поєднанні з установкою багатотарифних електролічильників, використання такого обладнання може бути найбільш доцільним.

Продукція KOSPEL 

Сьогодні ринок теплотехнічного обладнання на електриці досить насичений. Тут можна зустріти і вироби вітчизняних виробників, і китайські, але одна з найкращих – продукція з Європи.

 

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Один з найбільших виробників електричних котлів і водонагрівачів польська компанія KOSPEL. Незважаючи на те, що компанія заснована в 1990 році – вона досягла значних успіхів у виробництві котельної продукції. Сьогодні компанія KOSPEL налічує 450 кваліфікованих фахівців, які трудяться на трьох виробничих майданчиках. Продукція компанії завоювала велику кількість шанувальників не тільки в Європі, Україні, Росії, але і в країнах Африки і Азії. Близько 6 млн. Споживачів успішно експлуатують електричні водонагрівачі та котли KOSPEL.

 

У своїй діяльності фірма KOSPEL спирається тільки на передові, інноваційні технології. У 2006 році компанія впровадила систему порошкового емалювання ємностей, завдяки чому покриття стало набагато міцніше і довговічніше, збільшився термін служби теплообмінника. У 2010 році KOSPEL запустила лінію виробництва сонячних колекторів. Перший в Європі електричний водонагрівач з сенсорним управлінням LCD був також випущений цією компанією в 2011 році.

Наш інтернет-магазин опалення та водопостачання пропонує великий вибір електрокотлів KOSPEL в широкому діапазоні потужностей, з різним рівнем автоматизації. Більш повні консультації можна отримати у наших менеджерів.

Опалення та вентиляція від європейських виробників

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук