9/9

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

08/18/2021
Адміністратор

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

Відмінні характеристики газових котлів Wolf

Газові котли від компанії Wolf мають декілька властивостей, які відрізняють їх від продукції конкурентів:

  • високий ККД. Продукція Wolf має ККД на рівні 92-95%, що є досить високим показником;
  • зниження втрати тепла. За рахунок відмінної теплоізоляції, вся енергія виробу йде на те, щоб обігріти приміщення, а не теплоносій. Виробник зазначає, що газовий котел втрачає 0,2 – 0,7% тепла, при цьому чавунні агрегати мають значно вищий результат, що знижує їх енергоефективність;
  • опір топкової камери знаходиться на оптимальному рівні. Це призводить до значного поліпшення роботи теплоносія, хоча не можна забувати, що особливе значення відіграє геометрія котла, правильність проведення розрахунків.

Широкий асортимент продукції компанії “Wolf”

Продукція від компанії “Вольф” відрізняється широким розмаїттям. Виробник пропонує вироби різного виду і з різними технічними характеристиками:

  • підлогові агрегати з вентиляторними пальниками;
  • підлогові вироби з атмосферним газовим пальником;
  • настінні котли, що відрізняються високою тепловіддачею і компактністю;
  • конденсаційні котли, які додатково використовують енергію димових газів.

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

Особливості виробництва продукції “Wolf”

Крім постійної роботи над конструкцією теплоносіїв, виробник дбає і про їх довготривалу службу. Варто відзначити, що при виробництві компанія використовує порошковий спосіб забарвлення, завдяки чому газові котли Wolf мають привабливий вигляд, та забезпечені додатковим захистом від зовнішнього впливу. Поверхня стійка до стирання і незначних пошкоджень.

 

Ще одним стимулом купити котел газовий Wolf може стати ще й те, що продукція виготовляється в Німеччині, що вже говорить про високу якість виробу. Котли виробляються на сучасному німецькому обладнанні, за запатентованою новітньою технологією.

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

Як правильно обрати газовий котел

Обладнати приватний будинок або котедж за містом можливо найрізноманітнішими способами, однак якщо газопровід підключений до вашого будинку, то краще за все створити проект опалення, взявши за основу газовий котел. В такому випадку, Вам слід не помилитися у виборі обладнання, а наш інтернет-магазин “Флюгер Пласт” з радістю допоможе підібрати найбільш оптимальний варіант для Вашої оселі. Газові котли зараз користуються величезним попитом. Приблизно половина всіх проданих котлів на ринку – це покупка саме таких пристроїв. Вони не мають конкуренції, тому що славляться своєю безпекою та надійністю, а також простотою в експлуатації.

 

Існує ряд питань, на які неодмінно варто знати відповідь, щоб зробити правильний вибір під час покупки обраного агрегату.

Одноконтурні або двоконтурні котлиякий обрати?

Для того, щоб у Вашому будинку було тепло і затишно протягом усіх зимових місяців, необхідно придбати простий газовий котел. Виробники зараз зайняті виробництвом автоматизованих, інноваційних систем, які будуть максимально відповідати всім вимогам споживачів. Існує кілька видів газових котлів: одноконтурні та двоконтурні. Чим же вони всі відрізняються один від одного?

 

Одноконтурний котел призначений для якісного обігріву всіх кімнат і будинків, має чудову потужність, проте нагріває теплоносій тільки для системи центрального опалення. Якщо подача гарячої води у вашому будинку відбувається централізовано, тоді це буде чудовий вибір для Вас.

Двоконтурні котли дають можливість не тільки спроектувати опалення будинку, але і гарантують швидку подачу гарячої води. Устаткування такого типу має невеликі габарити, по цій причині двоконтурні котли рекомендують для будинків з невеликою площею. Вартість газового котла може бути найрізноманітнішою, проте ціна двоконтурних котлів трохи менша.

Які чинники впливають на вибір підлогового або настінного котла?

Найчастіше покупці зупиняють свій вибір на настінних котлах. Це – ідеальний варіант для забезпечення опалення в приватному будинку для однієї сім’ї. Їх головні переваги: невисока вартість і невеликі габарити.

 

У настінних котлах може бути присутній бойлер. Який тип бойлера вибрати – залежить від ваших побажань і вимог до устаткування. Споживачі, які не потребують гарячої води, впевнено можуть зупинити свій вибір на самому малогабаритному котлі. Настінний котел найкраще використовувати для будівель і приміщень з площею 100–350 кв.м.

Конструкція підлогових бойлерів має значно більші габарити, тому не дивно, що покупці неохоче купують це обладнання. Котел важить досить багато, однак цей недолік дає можливість опалювати великі будівлі, використовуючи високу потужність. Обсяг бойлера може варіюватися, а теплообмінник котла впливає на його ціну.

Газовий котел для будинку – відмінний спосіб створення затишку

Підібрати газовий котел для будинку – важливе питання, яке вимагає максимальної уваги і концентрації. Адже придбання котла – це дорога покупка і він повинен прослужити Вам якомога більший відрізок часу. Якраз тому перш ніж прийняти рішення про покупку, необхідно зробити вибір щодо бажаної потужності і спроектувати систему опалення. Розрахувати потужність Вам допоможуть професіонали. Ви точно не помилитеся, якщо звернетесь до спеціалістів компанії “Флюгер Пласт”.

Ми надаємо широкий вибір газових котлів для приватного будинку. Довіртеся нашим фахівцям і придбайте ефективну систему опалення, яка створить тепло і затишок у Вашому домі в зимовий період часу. Вдалих Вам покупок!

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук