Як сховати ГАЗОВИЙ КОТЕЛ НА КУХНІ?

Як сховати ГАЗОВИЙ КОТЕЛ

Газовий котел в квартирі на кухні вже став просто необхідністю, якою користуються все більше і більше людей.

Особливості обладнання газових котлів

Газовий котел – це обладнання, яке призначене для безперебійного постачання гарячої води в будь-яку пору року. Однак, у споживачів виникають питання, як заховати газовий котел і грамотно розмістити таку техніку, що б до неї був вільний доступ, а функціонал агрегату залишався безпечним.

Виробники опалювального обладнання подбали про те, як буде виглядати газовий котел на кухні. Більшість сучасних газових котлів мають компактні, невеликі розміри і не відрізняються своїм дизайном від вбудованої побутової техніки. Моделі газових котлів виконані не тільки в класичному білому кольорі, але і багато випускаються в різних колірних відтінках – чорний, металевий під хром і оригінально прикрашені розписом варіанти. У тому випадку, якщо Ви побажаєте все ж приховати цю установку, для цього існує кілька способів.

Способи компактного розміщення котлів на кухні

Одним з рішень такого завдання є монтаж газового котла в настінну шафу. Таким чином, колонка буде повністю прихована з поля зору і не буде виділятися на тлі загального інтер’єру кухні. При виборі цього способу слід дотримуватися правильної конструкції і пропорції шафи. Для природної вентиляції і вільного доступу до обладнання, необхідно, щоб відстань між панеллю агрегату і стінкою шафи становила як мінімум 5 см. У шафці повинна бути відсутня задня стінка і верхня частина, це забезпечить нормальну циркуляцію повітря і не призведе до аварійних ситуацій.

До ще одного популярного способу розміщення котла відноситься установка його в ніші між кухонними меблями. Такий метод практично не відрізняється від попереднього, і також слід дотримуватись правил безпеки. Елементи меблів потрібно обробити негорючими матеріалами.

Залежно від стилю і інтер’єру кухні можна застосувати будь-який метод декорування газового котла, головне, щоб це не викликало ніяких проблем з експлуатацією обраного обладнання та його роботою.

Як сховати ГАЗОВИЙ КОТЕЛ×