УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа - як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

Крім очищення води за допомогою таких фільтруючих матеріалів як: активоване гранульоване вугілля, іонообмінна смола, поліпропіленове волокно та інші, існує також ще один вид безконтактного очищення – УФ лампа. При цьому можна досягти високого ступеня очищення води від мікробіології і патогенних мікроорганізмів.

Уф лампа: принцип дії в фільтрах очищення води

Принцип ультрафіолетового знезараження заснований на проходженні очищеної води після реагентної фільтрації, через спеціальний корпус ультрафіолетового фільтра, в якому вода піддається обробці ультрафіолетом, випромінюваного УФ-лампою, вміщеною в кварцову трубку корпусу знезаражувача.
Під дією ультрафіолетового випромінювання різні віруси і мікроорганізми, а також бактерії і мікроби, нейтралізуються або видаляються, що запобігає їхньому подальшому розмноженню.

Ультрафіолетова лампа для води

Навіщо необхідна уф лампа для знезараження води? Незважаючи на те, що водопровідна вода піддається хлоруванню на очисних спорудах, проте, від моменту хлорування до подачі її в крани кінцевих споживачів, вода проходить складний шлях по старим і сильно забруднені магістралях, в яких повнісінько різних хвороботворних мікроорганізмів і вірусів. Якраз для того, щоб убезпечити себе від таких шкідливих забруднень і необхідно піддавати воду впливу ультрафіолетової лампи, яку необхідно встановити фінішним щаблем доочистки води в системі зворотного осмосу або проточного фільтра для води.

Переваги використання ультрафіолетового знезараження

Для ефективного очищення води ультрафіолетом, необхідно попередньо очистити воду від супутніх забруднень, які можуть розсіювати ультрафіолетові промені, тим самим зменшуючи ступінь очищення.

Купити і встановити уф знезараження для очищення питної води, означає:
– високий ступінь очищення;
– споживання мікробіологічно чистої води;
– простота експлуатації;

УФ лампа та її принцип роботи

Плюси УФ-знезаражувачів:

УФ знезараження вважається найчистішим методом очищення, так як ультрафіолет – це природне чисте випромінювання, яке не надає негативної дії на організм людини. Дія ультрафіолетових ламп знезаражує більшу частину мікроорганізмів, що приносять шкоду людському організму. Знезараження відбувається з величезною швидкістю, що теж є перевагою обраного методу.

Нюанси використання УФ-ламп для знезараження питної води:

Уф лампа не є універсальним засобом боротьби з деякими мікроорганізмами, які мають високу стійкість до ультрафіолету. Необхідно також постійно стежити за рівнем заліза і проводити профілактичне очищення води.

 

Змінна УФ лампа

Знезараження води за допомогою ультрафіолетових ламп для очищення води є більш екологічною, безпечною і практичною альтернативою хлоруванню. Обрану хімічну речовину продовжують активно використовувати в державних і муніципальних водопроводах. Але хлор не тільки не здатний повністю справлятися з очищенням води, але й має негативний вплив на організм людини. Тому популярність фільтруючих систем і УФ-ламп продовжує зростати.

Уф-системами сьогодні активно обладнують зворотні осмоси, магістральні фільтруючі установки і промислові фільтри, досягаючи практично 99% ефективності знищення мікробів та інфекцій.

Ультрафіолетові змінні пристрої виготовляють у вигляді трубок різної довжини. Вони можуть використовуватися в якості додаткового контуру систем зворотнього осмосу, а також як самостійний засіб очищення для знезараження підготовленої води в накопичувальних баках і резервуарах. Для контакту з водним середовищем УФ-лампи знезараження виготовляються в герметичних водонепроникних корпусах з кварцового скла. Найбільш популярне рішення від виробника Ecosoft має уніфіковані підключення. Це допускає їх використання в системах фільтрації води різного класу, потужності і масштабів, поставляючи в крани користувача виключно «здорову» і смачну воду.

Необхідність у використанні УФ ламп виникає при організації водопостачання з природних свердловин, але актуально і для квартир – в міських водопровідних мережах мікроорганізми знаходяться в величезних кількостях. Хоча мембрани для зворотного осмосу і фільтрація вугіллям також мають можливість фільтрувати найдрібніші органічні домішки і мікроорганізми, саме ультрафіолетові змінні лампи здійснюють фінішну доочистку і знезараження, гарантують повну стерильність рідини.

Принцип їх дії: випромінювання ультрафіолетового спектору на довжині хвилі 255 нм впливає на ДНК клітин, внаслідок чого вони не можуть продовжувати поділ і втрачають патогенні властивості. Це дозволяє боротися з більшістю відомих інфекцій, мікробів, бактерій і вірусів.

Для чого необхідна уф лампа?

Ультрафіолетові змінні лампи для очищення води з нашого каталогу розроблені таким чином, щоб поєднати корисність знезараження з простотою зміни компактних ламп і легким технічним обслуговуванням системи фільтрації.

Відмінні риси представленої у нас продукції:

 • Повне знищення широкого спектру відомих науці бактерій, Е-палички, вірусів, найпростіших цист з ефективністю, наближеною до 100%;
 • Уф лампа виготовлена з найкращої нержавіючої сталі в якості матеріалу корпусу;
 • Скло з кварцу продовжить термін служби корпусу навіть при максимально інтенсивної експлуатації і постійному знаходженні у вологому середовищі;
 • Матеріали мають підвищену стійкість до утворення відкладень і руйнування.
 • Прості змінні конструкції, що спрощують обслуговування фільтраційних систем.
 • Відсутність необхідності використання додаткових хімічних реагентів для повноцінної стерилізації рідини.
 • Кращі рішення передових брендів за доступною ціною.
 • Тривалий експлуатаційний ресурс – до 9000 годин безперервної роботи

Уф лампа як необхідність

В Україні проблема забрудненої води заслуговує окремої уваги, так як саме воду людина вживає щодня і за допомогою неї вирішує побутові завдання. Міська вода містить в собі величезну кількість різних органічних солей, заліза та інших домішок, а найголовніше – патогенних мікроорганізмів, вірусів, бактерій. При великій концентрації в воді вони можуть створити вам неприємності зі здоров’ям, починаючи від банального отруєння і закінчуючи порушенням роботи систем організму. Ситуацію може виправити, як ви вже знаєте, уф лампа. Ультрафіолетове випромінювання абсолютно не шкідливе для людини, на відміну від хімічного методу – хлорування води. В першу чергу, знезаражувати потрібно воду, що подається зі свердловини, але знаючи стан центрального водопроводу, вкрай корисно буде встановити ультрафіолетову лампу в квартирі, щоб очищати побутову воду.

Незважаючи на те, що ультрафіолетові лампи ефективно очищають тільки воду, яка вже пройшла попередню механічну очистку, вони мають ряд переваг, таких як:

Доступна ціна і екологічність (не вимагає використання хімічних реагентів);
Уф лампа має високу ефективність очищення;
Простота експлуатації (не вимагають постійного обслуговування, лише інколи заміна лампи).

Очищення води за допомогою ультрафіолетової лампи не тільки вбиває мікроорганізми, а й очищає воду від мутності, при цьому роблячи смак води чистим. Також ультрафіолетові лампи є обов’язковим елементом готових систем водопідготовки.

Для людей, які хвилюються за своє здоров’я і своє здоров’я, і хочуть захистити себе від хвороботворних мікробів, ми пропонуємо купити ультрафіолетову лампу для знезараження води за доступною ціною. Зміцнюйте своє здоров’я, починаючи з чистої води. Інтернет магазин “Флюгер Пласт” допоможе вам підібрати систему водопідготовки, виходячи з води в вашому водопроводі. У нас ви можете недорого купити не тільки ультрафіолетову лампу для знезараження води, але і системи механічного очищення, комплексні фільтри, змінні картриджі, засипки та багато іншого. Якщо вам потрібна консультація – зверніться до нашого менеджера, він безкоштовно допоможе підібрати обладнання, які буде задовольняти ваші потреби, ціна буде доступна кожному. Замовте лампу ультрафіолетового випромінювання сьогодні і вже через кілька днів ви забудете про проблеми забрудненої води вашого міста.

УФ- лампа: принцип роботи ультрафіолетового фільтра

За зовнішнім виглядом ультрафіолетовий фільтр для води – металева колба з патрубками, всередині якої знаходиться бактерицидна лампа, укладена в кварцовий корпус у вигляді трубки. Лампове випромінювання вбиває патогенне середовище, що проходить через фільтруючий пристрій.

Такий спосіб знезараження, розроблений в США, знайшов широке застосування в побутовій і комерційній сфері, а також використовується в медичних установах. Перевагами методики ультрафіолетової очистки води є висока результативність, безпека для людини, помірні витрати на експлуатацію та обслуговування. Ефективність знезараження не залежить від показника pH, і рівня вмісту неорганічних компонентів. Уф лампа – це відмінна альтернатива хлоруванню води, яке завдає чималої шкоди організму (алергічні реакції, ураження органів дихання і шлунково-кишкового тракту).

Для вибору уф-лампи вам слід врахувати наступні моменти:

 • види патогенних мікробів, виявлених у воді;
 • температура води;
 • швидкість потоку;
 • вимоги до якості очищення.

Деякі збудники інфекцій стійкі до слабкого ультрафіолетового випромінювання, тому дуже важливо правильно підібрати дозування УФ-імпульсу (на підставі даних розрахункової таблиці, де представлені види патогенного середовища, встановлюють ступінь випромінювання, необхідний для знищення конкретного мікроорганізму).

Різні види ламп не однаково реагують на коливання температури. Лампи середнього тиску використовують в середовищі до 85 градусів за Цельсієм, а випромінювачі низького тиску встановлюють в системах з температурою 16-20 градусів.

Кількість УФ-випромінювання, що проходить через воду в одиницю часу, визначає прозорість води. На рівень прозорості впливає вміст органічних та неорганічних сполук. Чим вище каламутність середовища, тим менш ефективно діє ультрафіолетовий фільтр.

Магазин «Флюгер Пласт» пропонує фільтри для ультрафіолетової очистки води за конкурентною ціною, гарантуючи високу якість. Зателефонуйте нам, щоб отримати додаткову інформацію.
×