Ціна на газові котли: співвідношення ціна та якість

Ви шукаєте сучасний котел з оптимальним співвідношенням ціни, якості та технічних показників?

Зайшовши в магазин, де продаються газові котли, можна розгубитися: таке різноманіття цін і широкий вибір. Але як зробити правильний вибір? Про це мова піде далі.

Ціна на газові котли: співвідношення ціна та якість

Існує два види газових котлів для приватних будинків: настінні і підлогові. Також газові котли бувають одно- і двоконтурні. Настінні котли вважаються найбільш зручним варіантом – використовуючи їх, можна не думати про димохід, так як вони для них не потрібні. Але є один недолік у цих котлів: крім газу, вони ще залежні від електроенергії. Тому ціна на газові котли – не єдина витрата. Газовий котел більш потужний і надійний, та він незалежний від подачі електроенергії, за допомогою нього можна обігрівати великі площі.

Перед тим, як вибрати газовий котел для приватного будинку серед безлічі існуючих, пам’ятайте, що існують ще атмосферні і турбонадувні моделі. Атмосферні газові котли для приватного будинку – більш прості у використанні, але більш громіздкі і незручні, що створює певні труднощі їх використання на невеликих площах.

Фактори впливу на ціну газових котлів

Рекомендації фахівців з використання газових котлів полягають у виборі газового котла за потужністю з розрахунку один кіловат на десять квадратних метрів. Також існує таке поняття, як поправочний елемент, на який потрібно помножити передбачувану потужність котла. Так, якщо є велика засклена площа або балкони, то потужність потрібно помножити на 1,15; якщо приміщення недостатньо утеплене – на 1,3; якщо є відкриті тераси або балкони, цю цифру можна помножити на 1,5. При виборі двоконтурного газового котла необхідно врахувати, скільки людей живе в будинку. Наприклад, якщо в будинку живе одна людина, потужність газового котла повинна бути менше 18 кВт, дві людини – 24 кВт, три – 30 кВт. Ціна на газові котли залежить саме від цих факторів.

Багато хто вибирає газові котли для квартири, так як це більш економно і зручно, а також надає ширші можливості автоматизувати роботу котла. Обов’язково дізнайтеся необхідну потужність обраного газового котла. Якщо Ви зупините свій вибір на двоконтурному газовому котлі для квартири, то потрібно вирахувати, скільки він буде подавати гарячої води. Потім вибрати дизайн обладнання, щоб він гармонійно вписався в ваш інтер’єр.

Ціна на газові котли залежить від багатьох факторів: літраж, матеріал, тип монтажу, тощо. У нашому інтернет-магазині “Флюгер Пласт” Ви знайдете газові котли на будь який смак та гаманець!

Отримати всі необхідні рекомендації та поради щодо вибору газових котлів та їх використання можна на нашому сайті, або за телефоном +38(096)-409-0265

Короткий опис сторінки
Ціна на газові котли: співвідношення ціна та якість
Назва
Ціна на газові котли: співвідношення ціна та якість
Автор
Редактор
Флюгер Пласт
Фото редактора×