Сфера використання і переваги насосів GRUNDFOS

Особливості традиційної системи автономного опалення

Системи опалення в житлових і виробничих приміщеннях – життєво необхідні і вимагають більш відповідального підходу до свого облаштування. Основний елемент сучасних опалювальних систем в заміських будинках – циркуляційний насос, призначений для розподілу теплоносія в системах закритого типу. Циркуляційні насоси Grundfos UPS найкраще справляються з цим завданням.

Компанія Grundfos пропонує широкий модельний ряд циркуляційних насосів, що дозволяє користувачам без проблем підібрати найбільш підходящий за всіма параметрами пристрій. Все обладнання характеризується різноманіттям виконуваних функцій і високим ступенем надійності і мінімальним рівнем споживання електроенергії.

Функціональні переваги насосів Grundfos UPS

Циркуляційний насос Grundfos є цілісним пристроєм, кожен елемент якого продуманий до дрібниць. Всі моделі приладу обладнані зносостійкими керамічними підшипниками. Для виготовлення корпусів пристроїв використовують високоякісну нержавіючу сталь, алюміній, бронзу або латунь. Агрегати обраної серії обладнані вузлом управління і електродвигуном. Так званий мокрий ротор розташований в “склянці”, який також зроблений з нержавійки.

Серед основних переваг обладнання відзначають цілком доступну ціну, а також:

  • просте підключення до електромережі, що не вимагає спеціальних знань і навичок;
  • наявність додаткової обмотки електродвигуна, що забезпечує надійний захист пристрою в процесі експлуатації;
  • відсутність необхідності регулярного технічного обслуговування і невибагливість у догляді.×