Правила поведінки під час карантину 18 березня – 03 квітня 2020

З 18 березня до 03 квітня 2020 року у м.Львові введено карантин у зв`язку з пандемією коронавірусу в країні та світі. Колектив компанії ПП “Флюгер-Пласт” працює віддалено. Ми надаємо консультації нашим клієнтам та приймаємо замовлення по телефону, для відправлення товарів використовуємо поштові сервіси “Нова Пошта” та “Міст Експрес”.  В статті нижче, ми вирішили нагадати та поділитися інформацією від Львівської Міської Ради про заходи безпеки під час карантину:

 

На даний момент, у Львові введено карантин до 3 квітня 2020 року. Під час карантину будуть працювати аптеки, АЗС, банки, поштові відділення, магазини ритуальних послуг, кол-центри та продуктові магазини. Перебування у цих закладах потребує особливої обережності як відвідувачів, так і працівників та керівників цих закладів.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про основні вимоги щодо відвідування закладів, які працюють в умовах карантину.

Поради відвідувачам:

  • Перед тим, як йти до закладу, підготуйте список товарів, які хочете придбати, це суттєво зменшить час вашого перебування у приміщенні;
  • Перед тим, як заходити, одягніть респіраторні маски, якщо є така можливість;
  • Перед входом до закладу продезінфікуйте руки антисептиком;
  • Не заходьте до приміщення, в якому перебуває більше максимально дозволеної кількості осіб. Інформація про кількість дозволених осіб має бути розміщена на вході.
  • Якщо кількість осіб у торговому залі перевищено, зачекайте біля входу, при цьому зберігайте відстань 2−3 метри між людьми у черзі.

Поради керівникам закладів

  • Безпечна відстань між покупцями має становити 2−3 метри, розрахуйте максимально допустиму кількість осіб, які можуть перебувати у вашому закладі одночасно скориставшись онлайн-калькулятором. Розмістіть цю інформацію на вході до закладу
  • Призначте відповідальних працівників, які будуть здійснювати контроль за кількістю відвідувачів, які одночасно можуть перебувати у приміщенні;
  • Регулярно провітрюйте та дезінфікуйте приміщення;
  • Встановіть станції гігієни рук, та забезпечте можливість миття рук водою з милом у туалетах;
  • Всі працівники мають ходити у респіраторних масках, а також дотримуватись правил особистої гігієни.

Зазначимо, комісія також вирішила ввести режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації; заборонити рух приміських маршруток на адміністративну територію Львова, у яких відсутні відповідні дозволи, передбачені чинним законодавством.

Джерело інформації: пресслужба Львівської Міської Ради
x