Чому варто купити котел опалення?

Що необхідно знати перед купівлею котла опалення?

Надійна система опалення для приватного будинку – незмінна складова комфорту вашого життя. Для того щоб створити таку систему необхідно спочатку вибрати котел для опалення будинку.
Котел – це основний елемент системи опалення, який продукує теплову енергію та постачає її до приміщень будівель по батареях та трубопроводах.
На сьогодні котли демонструють неймовірну ефективність і змогу забезпечувати великі будівлі теплом при мінімальній витраті коштів, тому є непоганою заміною застарілим способам обігріву.

Типи опалювальних котлів. Який купити котел саме Вам?

У продажу зараз є широкий асортимент котлів від зарубіжних до вітчизняних виробників. По при це розібратись, який котел кращий, не так вже й легко.
Який купити котел, залежить від того які джерела енергії є для вас найбільш доступними і вигідними. Залежно від виду палива виділяють котли:

Кожен з цих котлів містить в собі низку унікальних можливостей та переваг. До прикладу, моделі, які працюють завдяки твердому паливу (вугілля, деревина, гранули, тощо) – досить габаритні, але вирізняються своєю економністю, чудово підходять для будинків, які локалізуються у місцях, де часто трапляються збої в системах газо- та електропостачання, мають можливість працювати на одній закладці від 6-7 годин до 3-4 тижнів. Електричні та газові системи видають високий ККД й дають змогу опалювати оселю, не переживаючи за витрати на комунальні послуги.

Перед тим як купити котел для опалення, визначтеся де ви його будете розміщувати. Розмістити котел можна на стіні (настінний) та на підлозі (підлоговий). Якщо вам потрібно тільки опалювати свій будинок, то варто робити вибір на користь одноконтурного котла. Якщо ж ви хочете забезпечити своє житло і теплом, і гарячою водою, то варто купити двоконтурний котел. Двоконтурний котел, на відміну від одноконтурного, складається з двох частин: власне опалювальний котел і водонагрівальна колонка.

Які фактори можуть вплинути на ціну покупки котла опалення?

  1. Тип матеріалів та конструкцій систем опалення. Їх якість, надійність та економічність в застосуванні;
  2. Розміри приміщення, параметри стелі, число поверхів, тощо;
  3. Рівень складності, нюанси монтажу та програмування;
  4. Рівень керованості опалювальної системи.

Чому потрібно купити котел саме в нас?

  • 100% відповідність проектування системи опалення:

Цілковита відповідність виконаної роботи згідно замовлення – втілюємо в життя всі роботи, зазначені в договорі, вчасно та високоякісно

  • Підбір опалювальної системи відповідно до будь-якого бюджету:

Широкий вибір цін на проектування дає змогу усім клієнтам комфортно для їх бюджету облаштувати систему опалення

  • Унікальна концепція:

Ми не працюємо за шаблонами, а розробляємо індивідуальну концепцію установки котла під кожного клієнта, тому всі наші роботи є неповторними.
×