Як правильно зробити індивідуальне опалення

Для багатьох мешканців приватних або заміських будинків питання індивідуального опалення завжди було хвилюючим. Особливо таке питання є актуальним для тих, хто живе в суворих кліматичних умовах. Традиційні печі зможуть обігріти будинок невеликої площі, а центральне опалення неможливо підключити до приватного будинку. Автономне опалення в приватному будинку буде найбільш вдалим рішенням для створення комфортного і відповідного мікроклімату.

(більше…)

Системи опалення приватного будинку

Системи опалення приватного будинку

Системи опалення приватного будинку, які існують на сьогоднішній момент, в основному пов’язані з використанням природного газу, твердого палива (дрова або вугілля) та рідше електроенергії. Підігрів води в таких системах водяного опалення, (крім електричних) відбувається за рахунок спалення енергоносіїв. При цьому в навколишнє середовище здійснюється викид двоокису вуглецю та інших продуктів горіння. Проте, є одна властивість, спільна для всіх подібних систем опалення – це їх неекономічність та енергозалежність.

(більше…)

12 ключових порад при виборі якісного котла

Ключові поради в процесі: як купити котел

12 ключових порад при виборі якісного котла

Купити котел: як вибрати твердопаливний котел. Поради фахівця

Сучасний ринок опалювальних систем пропонує величезну кількість найрізноманітніших котлів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Але як зробити правильний вибір, купити котел який підійде під потреби і не допустити серйозної помилки? Як вибрати котел, щоб не прорахуватися з його вартістю?

Деякі вважають за краще довірити вибір котла фахівцям, які виконують розрахунки і монтаж опалювальної системи. Вони знають, на що потрібно звернути увагу при виборі самого котла, а також його аксесуарів, додаткових елементів і комплектуючих. Але у виборі економного і продуктивного котла можна цілком самостійно розібратися та орієнтуватися.

Основними системами забезпечення життєдіяльності будинку є:

Причому саме останній пункт впливає на комфорт і затишок в домі, а також на кількість витрачених коштів в опалювальний сезон на його утримання.

Котли від компанії “Wolf”. Як правильно обрати газовий котел?

Відмінні характеристики газових котлів Wolf

  Газові котли від компанії Wolf мають декілька властивостей, які відрізняють їх від продукції конкурентів:

 • високий ККД.
  Продукція Wolf має ККД на рівні 92-95%, що є досить високим показником
 • зниження втрати тепла.
  За рахунок відмінної теплоізоляції, вся енергія виробу йде на те, щоб обігріти приміщення, а не теплоносій. Виробник зазначає, що газовий котел втрачає 0,2 – 0,7% тепла, при цьому чавунні агрегати мають значно вищий результат, що знижує їх енергоефективність
 • опір топкової камери знаходиться на оптимальному рівні.
  Це призводить до значного поліпшення роботи теплоносія, хоча не можна забувати, що особливе значення відіграє геометрія котла, правильність проведення розрахунків×
preloader //