Як вибрати газовий котел для будинку?

Як вибрати газовий котел для будинку?

– досить актуальне питання на сьогодні. Ми допоможемо Вам у цьому розібратись.

При виборі обраного агрегата необхідно знати, які бувають газові котли, щоб придбати такий, який задовольнить усі ваші потреби.

Різноманітність газових котлів

Є багато критеріїв вибору, але покладатися треба на показники:

   • потужності;
   • кількості виходів;
   • загальної площі обігріву;
   • типу горіння;
   • та інші.

    

   Саме вони вплинуть на рівень діяльності агрегату, його продуктивність (більше…)

Види систем опалення

Види систем опалення;

Види систем опалення

Заміський будинок в зимовий період вимагає додаткового тепла і затишку. Комфорт у Вашій оселі залежить від вибору системи опалення – правильного підбору, планування проекту і правильного монтажу обладнання. Опалення в будинку повинно відповідати таким властивостям: надійність, безпека і економність. Перед купівлею всіх елементів системи опалення потрібно проаналізувати різновиди варіантів які Вам пропонують на ринку, їх принципи дії та особливості установки. При цьому не варто забувати про застосування палива, його вартість та доступність.
(більше…)

Чому варто купити котел опалення?

Що необхідно знати перед купівлею котла опалення?

Надійна система опалення для приватного будинку – незмінна складова комфорту вашого життя. Для того щоб створити таку систему необхідно спочатку вибрати котел для опалення будинку.
Котел – це основний елемент системи опалення, який продукує теплову енергію та постачає її до приміщень будівель по батареях та трубопроводах.
На сьогодні котли демонструють неймовірну ефективність і змогу забезпечувати великі будівлі теплом при мінімальній витраті коштів, тому є непоганою заміною застарілим способам обігріву.
(більше…)

Системи опалення будинку

Системи опалення будинку;

Чому варто обрати якісне опалення будинку?

Опалення є одним з головних атрибутів комфорту і затишку в оселі. Від виду опалення залежить на скільки зручним і спокійним буде ваше життя і життя ваших рідних в будинку в холодну пору року. Основною функцією опалення є компенсація всіх теплових витрат приміщення для підтримання оптимальної температури у ньому. При виборі тої чи іншої системи опалення потрібно взяти до уваги безліч нюансів, таких як: вартість обладнання та експлуатації, ціна на монтаж системи, забезпечення палива для системи, а також різні позитивні та негативні відмінності.
(більше…)

Електричний водонагрівач. Для чого він потрібний?

Kospel KDH

Що собою являє електричний водонагрівач?

Електричний водонагрівач – це компактний прилад, який дає змогу збільшити температуру води перед її подачею в кран. Водонагрівачі, які працюють від електрики набули великої популярності завдяки простоті в управлінні та монтажу.
Електричні водонагрівачі в більшості випадків є резервними джерелами для забезпечення гарячої води в будинку, хоча, за відсутності централізованої подачі або газу, наприклад,
в заміському будинку або на дачі, вони можуть бути і єдиним можливим варіантом для системи гарячого водопостачання. В цьому випадку нерідко постає питання про те, який водонагрівач виявиться кращим: проточний або накопичувальний, і як визначити більш економний спосіб для нагріву води, з урахуванням того, що вартість електроенергії має постійну динаміку зростання.
(більше…)

Система очистки води

Система очистки води

Система очистки води

Встановлено, що людський організм складається на 70% з води. Вона досить легко йде з організму – при диханні, обміні речовин. Тому надзвичайно важливо поповнювати свій водний баланс якісною, чистою рідиною, для чого необхідна система очистки води. Адже, до всього вищесказаного слід додати, що 90% всіх захворювань людина саме «випиває».
(більше…)

Вентиляція приміщення

Вентиляція приміщення

Вентиляція приміщення

Ні для кого не секрет, що сьогодні екологія в великій кількості міст в дуже поганому стані. Однак коли людина знаходиться на вулиці, то вона цього практично не відчуває, якщо поблизу немає заводів або інших джерел забруднення. Вентиляція приміщень просто ж необхідна для підтримки необхідного стану повітря всередині.
(більше…)

УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа - як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

Крім очищення води за допомогою таких фільтруючих матеріалів як: активоване гранульоване вугілля, іонообмінна смола, поліпропіленове волокно та інші, існує також ще один вид безконтактного очищення – УФ лампа. При цьому можна досягти високого ступеня очищення води від мікробіології і патогенних мікроорганізмів.
(більше…)

Установка циркуляційного насоса

Установка циркуляційного насоса

Установка циркуляційного насоса

Ні для кого не секрет, що старі опалювальні системи гравітаційного типу, в яких теплоносій переміщається природно – в результаті нагрівання і наступного охолодження, мають тільки один вагомий плюс – це енергонезалежність. У всіх інших випадках гравітаційні системи значно програють опалювальним системам з примусовою циркуляцією, тобто, таким, в яких теплоносій приводиться в рух за допомогою циркуляційного насоса. Установка циркуляційного насоса позитивно позначається на ККД всієї системи, забезпечує рівномірний прогрів всіх приміщень, і навіть найвіддаленіших від котла, а також дозволяє збільшувати або змінювати існуючу систему без страху знизити її продуктивність. (більше…)

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція, як свіже повітря – важливий елемент для кожного будинку. Тому усі вентиляційні схеми закладаються ще при будівництві в обов’язковому порядку. Так ми забезпечуємо себе оптимальним мікрокліматом і потрібними умовами для комфортної життєдіяльності. Вентиляція робочих приміщень грає не менш важливу роль, адже свіже повітря і відповідна температура безпосередньо впливають як на здоров’я співробітників, так і на їх ефективність роботи. Якщо Ви не хочете, щоб робочий процес тривав в два рази довше через млявість працівників, а самі люди не хворіли або та не піддавалися алергії – Вам потрібно обов’язково подбати про наявність свіжого повітря і сприятливу робочу атмосферу.
(більше…)
×