Чому варто купити котел опалення?

Що необхідно знати перед купівлею котла опалення?

Надійна система опалення для приватного будинку – незмінна складова комфорту вашого життя. Для того щоб створити таку систему необхідно спочатку вибрати котел для опалення будинку.
Котел – це основний елемент системи опалення, який продукує теплову енергію та постачає її до приміщень будівель по батареях та трубопроводах.
На сьогодні котли демонструють неймовірну ефективність і змогу забезпечувати великі будівлі теплом при мінімальній витраті коштів, тому є непоганою заміною застарілим способам обігріву.
(більше…)

Системи опалення будинку

Системи опалення будинку;

Чому варто обрати якісне опалення будинку?

Опалення є одним з головних атрибутів комфорту і затишку в оселі. Від виду опалення залежить на скільки зручним і спокійним буде ваше життя і життя ваших рідних в будинку в холодну пору року. Основною функцією опалення є компенсація всіх теплових витрат приміщення для підтримання оптимальної температури у ньому. При виборі тої чи іншої системи опалення потрібно взяти до уваги безліч нюансів, таких як: вартість обладнання та експлуатації, ціна на монтаж системи, забезпечення палива для системи, а також різні позитивні та негативні відмінності.
(більше…)

Електричний водонагрівач. Для чого він потрібний?

Kospel KDH

Що собою являє електричний водонагрівач?

Електричний водонагрівач – це компактний прилад, який дає змогу збільшити температуру води перед її подачею в кран. Водонагрівачі, які працюють від електрики набули великої популярності завдяки простоті в управлінні та монтажу.
Електричні водонагрівачі в більшості випадків є резервними джерелами для забезпечення гарячої води в будинку, хоча, за відсутності централізованої подачі або газу, наприклад,
в заміському будинку або на дачі, вони можуть бути і єдиним можливим варіантом для системи гарячого водопостачання. В цьому випадку нерідко постає питання про те, який водонагрівач виявиться кращим: проточний або накопичувальний, і як визначити більш економний спосіб для нагріву води, з урахуванням того, що вартість електроенергії має постійну динаміку зростання.
(більше…)

Система очистки води

Система очистки води

Система очистки води

Встановлено, що людський організм складається на 70% з води. Вона досить легко йде з організму – при диханні, обміні речовин. Тому надзвичайно важливо поповнювати свій водний баланс якісною, чистою рідиною, для чого необхідна система очистки води. Адже, до всього вищесказаного слід додати, що 90% всіх захворювань людина саме «випиває».
(більше…)

Вентиляція приміщення

Вентиляція приміщення

Вентиляція приміщення

Ні для кого не секрет, що сьогодні екологія в великій кількості міст в дуже поганому стані. Однак коли людина знаходиться на вулиці, то вона цього практично не відчуває, якщо поблизу немає заводів або інших джерел забруднення. Вентиляція приміщень просто ж необхідна для підтримки необхідного стану повітря всередині.
(більше…)

УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа - як ефективне безреагентне очищення води

УФ лампа – як ефективне безреагентне очищення води

Крім очищення води за допомогою таких фільтруючих матеріалів як: активоване гранульоване вугілля, іонообмінна смола, поліпропіленове волокно та інші, існує також ще один вид безконтактного очищення – УФ лампа. При цьому можна досягти високого ступеня очищення води від мікробіології і патогенних мікроорганізмів.
(більше…)

Установка циркуляційного насоса

Установка циркуляційного насоса

Установка циркуляційного насоса

Ні для кого не секрет, що старі опалювальні системи гравітаційного типу, в яких теплоносій переміщається природно – в результаті нагрівання і наступного охолодження, мають тільки один вагомий плюс – це енергонезалежність. У всіх інших випадках гравітаційні системи значно програють опалювальним системам з примусовою циркуляцією, тобто, таким, в яких теплоносій приводиться в рух за допомогою циркуляційного насоса. Установка циркуляційного насоса позитивно позначається на ККД всієї системи, забезпечує рівномірний прогрів всіх приміщень, і навіть найвіддаленіших від котла, а також дозволяє збільшувати або змінювати існуючу систему без страху знизити її продуктивність. (більше…)

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція робочих приміщень

Вентиляція, як свіже повітря – важливий елемент для кожного будинку. Тому усі вентиляційні схеми закладаються ще при будівництві в обов’язковому порядку. Так ми забезпечуємо себе оптимальним мікрокліматом і потрібними умовами для комфортної життєдіяльності. Вентиляція робочих приміщень грає не менш важливу роль, адже свіже повітря і відповідна температура безпосередньо впливають як на здоров’я співробітників, так і на їх ефективність роботи. Якщо Ви не хочете, щоб робочий процес тривав в два рази довше через млявість працівників, а самі люди не хворіли або та не піддавалися алергії – Вам потрібно обов’язково подбати про наявність свіжого повітря і сприятливу робочу атмосферу.
(більше…)

Як встановити газовий котел?

Як встановити газовий котел?

Набридли постійні перебої з гарячим водопостачанням? Системи центрального опалення працюють не стабільно? Це не проблема! Газовий котел – це чудова альтернатива централізованій опалювальній системі.

Опалювальні котли на газу діляться на два типи: одноконтурні та двоконтурні (залежно від того, які цілі повинен виконувати прилад). Моделі з одним контуром призначені виключно для обігріву приміщення, а двоконтурні газові котли можуть одночасно виконувати функцію як опалювального приладу, так і джерела постійного гарячого водопостачання.

(більше…)

Газові котли імпортного виробництва та догляд за ними

Газові котли імпортного виробництва та догляд за ними
Подібно будь-якій іншій техніці, газові котли вимагають регулярного догляду, який здійснюється сервісними фахівцями. На українському ринку переважають опалювальні котли, вироблені за межами країни. Вітчизняні марки зустріти практично неможливо. Чималу роль в цьому зіграло переконання, що імпортне обладнання відрізняється більш високою якістю. В цілому це дійсно так, але навіть найкраща техніка потребує періодичних сервісних робіт.
(більше…)
×