Без категорії
Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 2162CE125
60138 грн

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 2162CE125

60138 грн

Категорія:

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 2162CE125

Фільтр Ecosoft FPA 2162 CE використовують для різних галузей промисловості. Він здатен ефективно видаляти високомолекулярні органічні речовини і хлорорганіку, а також, властивого в більшості випадків для водопровідної води – запаху хлору. В результаті, ви отримаєте очищену воду, яка не містить пестицидів і нафтопродуктів, а також має природний блакитний відтінок.

Установку можна використовувати для очищення артезіанської та водопровідної води, також її можна монтувати в будинках і квартирах з кількістю проживаючих до 3 чоловік.

Продуктивність / потік становить 2,65 м3 / год.

У чому небезпека високого вмісту хлору і органіки в воді?

Активний хлор має ряд переваг та недоліків. Саме хлор допомагає знезаразити воду, проте, водночас, він – причина цілого набору проблем з побутовою водою. Хлор негативно впливає на наш організм: призводить до ламкості волосся і сухості шкіри, а також може викликати алергічні реакції. У сучасному світі хлорована вода супроводжується характерним неприємним запахом.

Щоб усунути ці проблеми, потрібно просто встановити ефективний вугільний фільтр, розроблений спеціально для підготовки побутової води.
x