Без категорії
Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 1465CT
28899 грн

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 1465CT

28899 грн

Категорія:

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 1465CT

Всім відомо, що похідні від хлору речовини дуже згубно впливають на людський організм. Інноваційний шар фільтра Filtrasorb – це активований гранульований вуглець, який крім хлору здатний очищати воду від продуктів нафти, усувати органічні зв’язки, і ще величезну кількість водяних домішок. Активоване вугілля прибирає неприємний запах і смак у води.

Очищення води проходить в декілька етапів, спочатку вода очищається від більш великих часток, які залишаються на фільтрі, після, інші фільтра очищають воду від більш дрібних частинок. Коли фільтр забивається відбувається процес регенерації, під час цього процесу вода пропускається через фільтр знизу-вгору, тим самим очищаючи його, і зливаючи всю грязь в каналізацію.

Заявлена ​​продуктивність системи Ecosoft FРА досягає 0,6 куба на годину. Коли фільтр забивається відбувається процес регенерації, під час цього процесу вода пропускається через фільтр знизу-вгору, тим самим очищаючи його, і зливаючи всю грязь в каналізацію. Установка повинна бути з’єднана з дренажним виходом для скидання відпрацьованої під час регенерації води.

Комплектація фільтра
Сам корпус фільтра;
Клапан Clack WS1 СТ (США), який є багатофункціональним;
Очисне вугілля FILTRASORB 300 (Calgon Carbon Corporation, США);
x