Насос Pedrollo PKM - 60

75,00 ₴
без податку

Насос Pedrollo PKm 60 - електронасос вихрового типу, який призначений для організації подачі води або її перекачування, яка не містить механічних домішок, з свердловин, ємностей, колодязів або ж водойм. Установка даного типу електронасоса здійснюється в автоматичних системах водопостачання. Дуже добре підходить насос для поливної і зрошувальної систем в присадибних ділянках і в садах.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Дана модель має компактну форму, працює з низьким рівнем шуму і споживає невелику кількість електроенергії.

 Характеризується насос Рedrollo простотою у використанні, надійністю в роботі, і економічністю. Його слід встановлювати і використовувати в тих місцях, які захищені від впливу вологи і атмосфери. Максимальна температура навколишнього середовища становить 40 градусів. Корпус насоса PKm60 проводиться з чавуну з полімерним покриттям, що охороняє від корозійних утворень і продовжує термін експлуатації моделі. Подає вал виробляється з нержавіючої сталі, робоче колесо - з латуні. Щоб уникнути поломки, в даному апараті передбачена установка спеціальних запобіжників, які здійснюють автоматичне включення / вимикання механізму.

Оснащений насос Рedrollo двигуном в всмоктування 370 Вт. Максимальна робоча глибина насоса близько 8 метрів, а максимальна температура перекачування рідини - 60 градусів. Pedrollo PKm60 призначений для постійної роботи і може витримувати навантаження різної складності.