Труба Помаранчева 110

42,66 ₴
без податку

Труби ПВХ оранжевого кольору, що застосовуються в різних системах зовнішньої каналізації, випускаються відповідно до сучасних технологій - тришарова коекструзія полівінілхлориду зі стінкою, що має внутрішній спінений шар. Клас жорсткості даних труб SN 4 (по необхідності можливе виготовлення труб SN 2, SN 8). Труби ПВХ застосовні в системах господарсько-фекальної каналізації будь-яких будівель для влаштування внутрішніх водостоків і внутрішньоквартальної каналізації. Крім того, вони відмінно підходять для санітарно-технічних, побутових і при прокладанні дренажних і зливових систем.

Довжина(мм)
Товщина Стінки(мм)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.