Труба Cіра 40

10,91 ₴
без податку

Труба для внутрішньої каналізації - виготовлена ​​з полівінілхлориду (ПВХ), використовується в системі внутрішньої каналізації.

Щоб забезпечити безперебійну роботу і продовжити термін служби каналізаційної системи, під час її облаштування необхідно використовувати матеріали, які володіють високими експлуатаційними характеристиками.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю на будівельному ринку користуються труби ПВХ для внутрішньої каналізації. Вони міцні, довговічні і безпечні для навколишнього середовища.

Довжина(мм)
Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Призначення внутрішньої каналізації:

Внутрішня каналізаційна система призначена для того, щоб здійснити виведення стічних вод за межі будівель і житлових приміщень.

Внутрішня каналізаційна система являє собою цілу систему, яка включає труби для каналізації внутрішньої, відвідні лінії, випуски і стояки. У зв'язку з цим монтаж каналізаційних труб внутрішньої системи слід робити ще на етапі проведення будівельних робіт.