Бак Varem LR CE LT 12 - круглий білий

672,00 ₴
без податку

Бак Varem LR CE LT 12 - круглий, настінний, мембранний розширювальний бак для систем опалення з мембраною усередині.

Кількість

  • Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010
  • Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
  • Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнт має право обміняти або повернути придбаний в нашому магазині товар протягом 14 днів з дня покупки.

Основне призначення розширювального бака - компенсація надлишкового об'єму води в системі опалення, в слідстві перепаду температури теплоносія.

Розширювальний бак, експансомат, компенсатор об'єму - сталева ємність з гумовою мембраною усередині. Вода знаходиться в мембрані, не контактує з металевими стінками бака. На мембрану впливає повітря, що знаходиться між стінками бака і мембраною. У баку передбачений ніпель для регулювання тиску повітря.

Важливо! Обсяг бака підбирається в залежності від обсягу теплоносія в системі.